Příspěvky uživatele - Zuzana Plzeň

IBC kontejner - redukce na výpušťáku, 23.3.2016
Mám pouze "zapnuto-vypnuto" a úplně mi to stačí a vyhovuje. Mám radost, že jsem pohla pomoci-být užitečná  Přeju Vám, ať to dobře slouží. Už se taky nemůžu dočkat jara 
IBC kontejner - redukce na výpušťáku, 14.3.2016 Obsahuje fotku
Jak jsem slíbila, přikládám foto pistolí na zalévání, které používám.
IBC kontejner - redukce na výpušťáku, 8.3.2016
Je to běžná pistole, ale vyfotím ji a foto přiložím. Na chatu jedu ale až v pátek, tak krapet strpení 
Co je to za strom?, 6.3.2016
Škumpa, pozor je jedovatá a velice invazivní. 
Vaše nejoblíbenější top odrůda rybízu červeného příp. bílého, 5.3.2016
Já mám Detvan a jsem s ním velice spokojená. Plodí hodně a poměrně velké bobule, které nám chutnají. 
Jahody, 5.3.2016
Ano přesně... jahody mám hlavně kvůli vnučkám. Troufnu si na hodně, ale pořád přesně nevím, jak pyramidu udělat, aby to bylo dobře a hlavně dobře funkční.
Jahody, 5.3.2016
Den "blbec" má někdy snad každý člověk. Dobrou 
Jahody, 5.3.2016
Taky jsem o takovém způsobu uvažovala... jak jste s tím spokojený? Nebyla by fotka prosím? 
Jahody, 5.3.2016
Nejste sama, kdo má zkušenosti! Já samozřejmě plodiny střídám a co se týče paní Míly, jak víte, že nevyměňuje zeminu??? 
Jahody, 5.3.2016
Omlouvám se a opravuji roky PŘIBÝVAJÍ... asi mně to tolik vykolejilo, že píšu hrubky.
Jahody, 5.3.2016
Děkuji Vladimíre, mám naprosto stejný názor, který ale samozřejmě nikomu nevnucuju. Taky jsem spoustu let pěstovala jahody bez netkanky, ale roky přibívají, záda bolí čím dál víc a tak se člověk snaží si té práce aspoň krapet ubrat. Jahody na... celý příspěvek >
Jahody, 5.3.2016
Lído zatím vždy se mi Vaše příspěvky, rady a názory velice líbily, ale tenhle poslední mi skoro vyrazil dech. Soudíte aniž jste viděla???
Jahody, 5.3.2016
...ano klasické betonové obrubníky.
Jahody, 5.3.2016
Dříve jsem měla všchny záhony ohraničeny prkny, ale ta bohužel vydrží jen pár sezon a pak se rozpadají. Postupně vše vyměňuju za klasické zahradní obrubníky a jsem spokojená. Ještě mám v plánu je zkusit natřít na hnědo.
Co na balkon, 5.3.2016 Obsahuje fotku
Muškáty. Já je mám sice všude na zahradě, ale i na terase, kde mají sluníčko až pozdě odpoledne a kvetou stejně.
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika