Příspěvky uživatele - MajkaB

Choroba meruňky - prosím o radu, 14.5.2019 Obsahuje fotku
Namrzlé mám také, ale ty vypadají jako z předchozích dotazů. Posílám ještě jedno foto, kde jsou vidět jakoby dírky. Možná napadení nějakým škůdcem ještě v květu? Děkuji Majka
Řez meruňky Goldrich, 25.3.2015
Děkuji všem za rady. Moc jste mě ale nepotěšili. Vypadala tak nadějně. Že je tato meruňka cizosprašná, jsem nevěděla a v okolí žádné meruňky nejsou. Zkusím to řešit tím přátelským opylovačem. ESFY si myslím, že to nebude. Listy nebyly úplně žluté a... celý příspěvek >
Řez meruňky Goldrich, 24.3.2015
Je možné, že meruňka vloni nějak strádala. Listy měla světlé, takové jakoby smutné, svěšené. Hnojili jsme cereritem. Ale jak jsem již na začátku psala, půda je jílovitá, nepropustná. A ty plody, co zbyly,  nebyly ani vzhledné ani sladké, spadly... celý příspěvek >
Řez meruňky Goldrich, 24.3.2015
Děkuji za reakci. A myslíte, že bychom mohli odříznout 2 až 3 větve, které jsou prasklé a trpí tím klejotokem? Jsou to už ale právě ty silnější větve. 
Řez meruňky Goldrich, 24.3.2015 Obsahuje fotku
Dobrý den. Máme asi 6 let starou meruňku Goldrich, podnož myrobalán. Zatím rostla dost bujně.  Oblast není úplně vhodná pro pěstování meruněk, severně od Brna. Půda jílovitá, i když se snažíme ji vylepšovat. Poslední dva roky trpí klejotokem,... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika