Příspěvky uživatele - insania

Padlí, strupovitost, svilušky, mery, mšice, obaleči... v jádrovinách 2021, 18.5.2021
Dobry den, ja som slivky striekal po odkvitnuti Sanium ultra. Mam jablone jonatan a priesvitne letne(sklenka, jakubky) a potreboval by som postriekat proti padli a strupovitosti. Doteraz som striekal iba floravita BIO coco, citro. Odporucate... celý příspěvek >
Ockovanie na semenac Duly, 28.4.2020
Dobry den, mam naklicene semena duly a moj plan je do tej duly postupne ockovat rozne druhy hrusiek. ako postupovvat v druhoch hrusiek, co najvysie maju byt najneskorej dozrievajuce a cim najnizsie letne? plati toto aj pre... celý příspěvek >
Postrek jabloni, 30.3.2018
mam 4 jablone v pasovej stene - na dratoch (3 podpniky budu asi MM106 lebo to rastie jak blazen do vysky) dve jablone stvrtkmen a asi jedna alebo dve stlpovite jablone. Teraz idem sadit Priesvitne letne (pre manzelku) a jednu letnu odrodu MInerva... celý příspěvek >
Postrek jabloni, 29.3.2018
Dakujem vam. My sme doma na zahrade nikdy nic nestriekali, ale pocul som vela nazorov, ze jablone bez postreku nerodia, aj pan byvaly majitel povedal, ze musim striekat. Samozrejme, ze by som sa tomu chcel vyhnut. Idem studovat vlakno ako ste mi... celý příspěvek >
Postrek jabloni, 29.3.2018
Ahojte, prosim o radu kedy striekat jablone. Minuli rok sme kupili zahradu kde su jablone nachylne na mucnatku (je tam 6 stromov stihle vreteno - 2ks Fuji ostatne neviem, ale su neskore - nie letne) Na radu od znameho som kupil predjany... celý příspěvek >
Skoré hrušky hniličky, 12.3.2018
My mame po dedovi tiez letnu hnilicku, ktoru sme volali Naglička, povodny nazov asi Nagevicova. Tie hrusky nie su cervene ale svetlo zelene - zlte. Su fantasticke najlepsie priamo zo zeme. Tie o ktorych pisete som videl krasnu alej ked som isiel... celý příspěvek >
Štepenie, 1.6.2017
ahojte. Mam v plane naockovat starsiu jablon a hrusku. Moja otazka: musia byt ocka cerstve-naockovane v ten isty den kedy boli odrezane zo stromu, alebo mi vrubel aj s ockami 2-3 dni vydrzi v nadobe s vodou? Nemam moznost v ten isty den... celý příspěvek >
Husqvarna LC 356 AWD, 30.4.2016
Ahojte, Potreboval by som poradit s vyberom kosacky na dvor ale aj na zahradu medzi ovocne stromky - trochu do svahu - nerovny teren. Doteraz som kosil elektrickou na dvore a krovinorezom na zahrade. Viete pomoc- doporucit nieco kvalitne co dlho... celý příspěvek >
Williams - Charneuska, 20.3.2015
potesili ste ma))) Mozem to zasadit este teraz na jar?  nasiel som na podpniku dula, moze byt?  este by som chcel nastepit lebo mame na zahrade staru hrusku krota sa vola náglička, velmi male hrusky, skore, urcene na priamy... celý příspěvek >
Williams - Charneuska, 20.3.2015
Dobry, poprosim o pomoc, chcem posadit tieto dva stromky, budu sa navzajom opelovat?  Williams - Charneuska Mame na zahrade staru williams ktora uz nerodi a vedla nej je myslim boscova flasa ci nieco podobne. Dakujem za rady
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika