Příspěvky uživatele - EvinaH

Pařeniště bez hnoje, 5.3.2015
Hm, tak můžu jít hned dělat rám, bublinky mám :) Díky všem!
Pařeniště bez hnoje, 4.3.2015
Netrvám na fólii, nýbrž na čemkoliv, co splní účel :) Okna nikdo nemá, na ty jsem se už ptala, tak uvidíme, jestli se letos zadaří sehnat něco jiného. Díky za rady.
Pařeniště bez hnoje, 4.3.2015
Ano, to mi je jasné, i "sešlost" počasím-že steří a protrhne se, ale na tu chvilku to teď vydrží. Už jsem rozhodila sítě jestli někdo v okolí nemá zbytek něčeho použitelného.
Pařeniště bez hnoje, 4.3.2015
Díky oběma :) igelit by byl pouze nyní-taková honem nouzovka, pak chci něco, co vydrží a moc neváží, takže asi ten polykar., uvidím, co se povede sehnat.
Pařeniště bez hnoje, 4.3.2015
Momentálně nemám možnost nikde sehnat sklo-okno.Bylo by možné použít jen rám a na něm tlustý igelit? Účinek to jistě nebude mít takový jako sklo, ale aspoň základ by to splnit mohlo, ne?
Vyvýšený záhon z pozink plechu, 3.3.2015
Já mám záhony zatím pouze dva, ale neryji :) jen překopu a letos chci přeházet hlínu, ať doplním kompost - již organo spodek slehl, tak je to nutné. Pokud se zadaří, budou i další, na bylinky a kytky do stínu pouze z proutí - mezi dvěma stromy. Vidím... celý příspěvek >
Můžu zasadit "obyčejné" brambory, ne sadbové?, 3.3.2015
Brambory normálně krájím, keramický nůž nemám, takže klasika. Loni jsem využila slupek s klíčky - v lednu jsem je dala do misky s vodou, jakmile bylo dostatek kořenů, začala jsem zasypávat hlínou a až vylezla nať, brambory ven. Ať již půlené či jen... celý příspěvek >
Nový druh mega falozolí? Jde u nás sehnat?, 3.3.2015
Já ji budu letos zkoušet, tak jsem zvědavá. Že mi nedorosto metové délky mi je jasné i vzhledem ke zdejším podmínkám, ale myslím, že i těch "pouhých" 30cm bude dobrých. Pár prvních lusků nechám, zda-li se jim povede dozrát, jinak bude vyloženě jen na... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika