Příspěvky uživatele - eicul

Raná meruňka na Jižní Moravu, 8.2.2016
Moc děkuji všem za rady. Jsem si vědoma toho, že Velkopavlovická má skvělou chuť, ale na ty dřívější koláče snad něco bude. O prodloužení doby sběru totiž přesně jde. Asi zkusím Leskoru a Radku a uvidím, jestli se osvědčí. Hezký den všem Lucie
Raná meruňka na Jižní Moravu, 6.2.2016
Dobrý den, poradil byste mi někdo, prosím, jakou chutnou ranou meruňku bych mohla koupit pro přátele do Kobylí? Mají sad plný Velkopavlovických a Maďarek a pořád mluví o tom, že by chtěli nějakou ranou, ale že žádná určitě není dobrá. Já věřím,... celý příspěvek >
Rajčata 2016, 7.1.2016
Také já se musím přidat k oběma diskutujícím. Mám výbornou zkušenost s kumatem (semena z rajčete od vietnamce). napřed se mi všichni smáli a pak na mne skoro nezbylo. Plodná odrůda, nebyly s ní problémy. pěstovala jsem již dva roky a budu i nadále.... celý příspěvek >
Rajčata 2016, 11.11.2015
Jen pro upřesnění: Banana Legs od špičky nehnije. Zdraví Lucie
Rajčata 2016, 11.11.2015
Dobrý den, pane Vladimíre, Banana Legs jsem pěstovala dva roky po sobě. Plodí brzy a hodně, ale chuť je moučnatá a nevýrazná. Do salátu na obarvení k ostatním jsou dobrá, ale na samotných si podle mého názoru nepochutnáte. Lucie
Sklizeň 2015, 30.9.2015
Našla jsem něco na Německém diskusním foru tomaten-forum.com: Úryvek : volně přeložená myšlenka - pán vyzkoušel sám roubování a říká, že opravdu roubovaná rajčata rostou monstrozně. Ale, že roubování má smysl jen tam, kde víme, že daná sorta... celý příspěvek >
Sklizeň 2015, 29.9.2015
Dobrý den, Letos mne nejvíc plodily tři roubované odrůdy. V českých diskusích jsem o roubovancích nic pozitivního nenačetla. Byla bych docela zvědavá, proč se u nás rajčata neroubují, pokud by mi to někdo mohl vysvětlit. V Německu i v obyčejném... celý příspěvek >
Rajčata pro sezónu 2015, 7.9.2015
Dobrý den, také se musím přidat k tvrzení, že o "čmeláky" je bitva. Dcera je jednoznačně upřednostňuje před ostatními rajčaty. I u mne se projevila záměna semen. Narostly mi dva keře biftekových rajčat o kterých jsem si jistá, že jsem je... celý příspěvek >
Sklizeň 2015, 10.8.2015 Obsahuje fotku
Pro zajímavost přikládám fotografii roubovaného rajčete Kakao. Váží 140g. Překvapilo mne, že jsem tento druh viděla i u farmáře na Klánovickém trhu. Cca 65Kč/kg. Rajče je docela velké, nepráská a keřík je úrodný. Mám tři roubovaná rajčata (jak... celý příspěvek >
Rajčata pro sezónu 2015, 12.5.2015
Koupila jsem si o víkendu v Mnichově roubovaná rajčata. Odrůda Kakao, Santorange a Mini San Marzano. Jen tak na zkoušku, co z nich bude. Neporadíte někdo, prosím, kdy je dát na záhon? Jestli třeba déle počkat, nebo mohu těsně po... celý příspěvek >
Kdy zasit papriku, rajce, okurky, 7.5.2015
Já bych se skoro připojila k panu Stekovicsovi. Mám pro klíčení a růst sazeniček ideální podmínky a tak sázím stále později. Letos ke konci března a sazeničky mají 30 cm určitě. V půlce dubna jsem vysela nějaká semínka z časopisu a 15 cm už mají... celý příspěvek >
Rajčata pro sezónu 2015, 5.5.2015
jsem z Úval (Praha východ) L.
Rajčata pro sezónu 2015, 4.5.2015
Milí Rajčatovníci, připojuji se s humornou (?) vložkou: rajčata jsem dala otužit ven pod přístřešek a někdo mi odnesl celou bednu se sadbou.  Přiznám se, že mne to docela mrzí. Vezmu si sice desátek ze sadby, kterou mám pro kamarádky, ale... celý příspěvek >
Poprvé sadím rajčata, 8.4.2015
Dobrý den! Já jsem několik let velmi úspěšně pěstovala rajčata v kbelících (také s novorozencem a později malým pomocníkem, mimochodem). Měla jsem je pod přesahem střechy na straně obrácené k jihu. Do kbelíků jsem dávala koupený zahradní substrát (u... celý příspěvek >
Sladkaja děvočka - kde sehnat semena?, 1.4.2015
Našla jsem si obrázek Sladké děvočky a podle mne je jí v popisu velmi podobné determinantní rajče Sprite Byla to vloni moje chuťově nejlepší odrůda. Uzrála nejdříve ze všech a chuťově byla vynikající. Nepraskala a byla odolná k chladu i... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika