Příspěvky uživatele - Přema

Lepidlo ve spreji proti mravencům atd, 9.6.2015
Ahoj, chci se zeptat jestli mate nekdo zkusenosti s timto lepidlem ve spreji ve smyslu jestli to nemuze ublizit mladym stromeckum... zkousel jsem lepove pasy, ale asi jsem nebyl dost dukladny (spise jsem byl cely ulepeny...) a mravenci si stejne... celý příspěvek >
Špičák Rubinstep - MM106, 12.5.2015 Obsahuje fotku
Zdravím pánové, chtěl bych se Vás zeptat na takový zajímavý úkaz který se mi stal na letos nově zasazeném jablku Rubinstep na podnoži MM106 - přílohou je fotka a jde o to, že je zasazena v Březnu a nyní už namísto listových pupenů jsou pupeny na... celý příspěvek >
Ochrana proti srnkám, 19.3.2015
Ten pachový ohraník by mě taky zajímal... upouštím tedy od plotu z lan i když si nedovedu vysvětlit, že by to srnky "prolézaly"? :(přeskočit možná, ale to bych zase mohl přidat ještě jedno lano... - když vidím fotky toho zlomeného stromečku tak... celý příspěvek >
Ochrana proti srnkám, 18.3.2015 Obsahuje fotku
Zdravím, chtěl bych Vás poprosit o kritiku či doporučení mého návrhu jak ochránit nově zasazené ovocné stromečky proti těmto "nezvaným návštěvníkům" :-) tedy srnkám - jenom dnes jsem asi 500m ode mě jich napočítal stádo cca 10kusů... je to... celý příspěvek >
Opatření u težké mokřejší půdy, 11.3.2015
Super - díky :)
Opatření u težké mokřejší půdy, 11.3.2015
Asi jsem to špatně specifikoval - měl jsem na mysli jestli je nutné chránit před okusem keře rybízy+angrešty + kořenový systém.. - dále ještě jedna zásadní otázka - je možné použít také hliníkové pletivo? Sehnal jsem ho zcela zachovalé s... celý příspěvek >
Opatření u težké mokřejší půdy, 10.3.2015
Díky všem za rady - budu Vás informovat o mých pěstitelských úspěších :-)) a pevně doufám, že za pár let bude ve skříni poctivá domácí slivovička :-)) PS: ještě bych se zde rád zeptal jestli je třeba při sázení keřů rybízu, arónie a angreštu -... celý příspěvek >
Opatření u težké mokřejší půdy, 9.3.2015
Petře a prováděl jste nějaká speciální opatření když máte také jílovou půdu?
Opatření u težké mokřejší půdy, 9.3.2015
Díky za rady... jenom bych doplnil, že mám vybráno odrůdu meruňky Radka na podnoži Ryngle Zelená a toto uvádí prodejce: Rygle Zelená -  podnož do středně těžkých a těžkých půd oslabuje vzrůst až o... celý příspěvek >
Opatření u težké mokřejší půdy, 9.3.2015
Dobrý večer, chtěl bych se zeptat na vhodné opatření před zasazením ovocných stromů - konkrétně to budou Slivoně (Durancie, Hanita, Katinka, Č. Rodná) + o měsíc později to budou Jabloně, Hrušky, Meruňka, Broskev, Třešeň... popíšu Vám složení... celý příspěvek >
Nové Slivoně na JV pozemku - převážně na pálení, 19.2.2015
Asi ze zvědavosti jednu domácí vysadím... všem díky za rady - mám jasno
Nové Slivoně na JV pozemku - převážně na pálení, 19.2.2015
Pane Petře To, ale není ta správná odpoveď :-))) já chtěl švestky v prvé řadě na pálení a v druhé řadě na jídlo (Katinka...) a samozřejmě i ostatní... ale myslel jsem si, že odrúdy jako Gabrovská, Čačanská či snad Durancie tak, že z těchto stromů mi... celý příspěvek >
Nové Slivoně na JV pozemku - převážně na pálení, 18.2.2015
Budu sadit asi 10stromků a raději než vymýšlet sázky na risk zvolím jistotu a některý stromeček vezmu 2x...  čili to vidím asi na: Katinka - 1x Gabrovská - 2x Čačanská rodná - 1x Hanita - 1x TopTaste - 2x Durancie -... celý příspěvek >
Nové Slivoně na JV pozemku - převážně na pálení, 18.2.2015
JOJO jsem vyškrtnul hned první den :-) - zatím pouze předbežně mě ještě zaujaly (nevím kolik jich ještě zvolím - budu se rozhodovat asi především obdobím dozrávání popř. zkušenostmi Vás borců :-)) a nevím jestli se dají všechny... celý příspěvek >
Nové Slivoně na JV pozemku - převážně na pálení, 17.2.2015
Všem moc děkuji za rady - teď jsem pár dnů vůbec neměl čas, ale ještě si projedu pár odrůd a poprosím Vás o nějaké rady a tipy :)) díky
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika