Příspěvky uživatele - Mirec7

Vaše nejoblíbenější top odrůda angreštu, 25.10.2016
Nemate niekto skusenost s odrodou Salut? Momentalne mam Niesluchovsky a chcel by som este nejaky druh dokupit.
Vyberam ringlotu, 24.10.2016
Ten strom som chcel koli tomu ze rastom zabera malo miesta. Ktoru osvedcenu odrodu by ste skor poradil? Poznam len klasiku althanovu. Co su azijske poznam len z predajni ale to uz nieje ono kedze sa oberaju pred dozretim. Pripadne zobrat black... celý příspěvek >
Vyberam ringlotu, 21.10.2016
Tiez si myslim ze tvar je stlpovity aspon podla tych zopar foto co som nasiel na nete. Ako dlho ju mate? Premyslam ze ju zoberiem + este nejaky iny druh k nej... len aky??? Mirec
Vyberam ringlotu, 19.10.2016
Ak ma niekto skusenosti s ringlotami rad by som si nechal poradit. Co som pozeral black diamond... nepoznam Je tu este KOLONOVIDNAJA co ma celkom zaujala kedze by brala dost malo miesta kedze je stlpoviteho vzrastu. ma s nou niekto... celý příspěvek >
Elektrický vertikutátor, 11.4.2016
Nejaky cas zabudnuta tema... zhanam vertikulator cenovo do 100€ Urcite elektricky.. na plochu cca 200m Co som nasiel tak: Stiga SV 213 E HECHT 1321 Riwall PRO REV 3815   cenovy strop Co odporucite?
Rez marhule, 18.2.2016 Obsahuje fotku
Dakujem za odpoved. Marhulu skratim na 15cm...   2 konar vyhodim. Hrusku tiez skratim najpr na vnutorny pucik a potom v lete na vonkajsi... tym docielim ze sa mi rozsiiri koruna. Ani som nevedel ze to tak funguje. Konare urcite... celý příspěvek >
Rez marhule, 18.2.2016 Obsahuje fotku
Poradi niekto? Potreboval by som skratit konare marhule ale neviem ako... ani neviem ci sa to moze teraz alebo by sa to malo po zbere urody... no urodu este nemal :)  Ten strom je vysadeny 1 rok. Pripadne aj hrusku aby som nezakladal... celý příspěvek >
Rajčata 2016, 16.2.2016
Cherry Ambrosia ubx je u mna top.. mozno pre niekoho moc sladka... by som povedal ze najsladsia cherry aku som jedol.  Supka uplne tenka. Start F1 a ani ospevovane Bejbino ma neoslovilo... nebudem pestovat. Green zebra, dark purple...... celý příspěvek >
Kvalitní letní jabloň, 3.9.2015
Co tak jablko Mantet?
Výběr postřikovače stromků, 28.1.2015
Stromky mam este male.. len na jesen som vysadzal a hrozno to iste. Ja jesen som mal pozicany nejaky postrekovac.. neviem znacku nejaky zlto modry ale tieklo to vsade. Chcem nieco kvalitnejsie preto to solo ale ktory z tych danych tipov..... celý příspěvek >
Výběr postřikovače stromků, 28.1.2015
Potreboval by som aj ja poradit ohladom postrekovacov.. nechcem zakladat movu temu tak pisem radsej sem. Mam zahradu kde mam 15 stomov + cca 15ks vinica stoloveho. Kedze chcem kvalitnejsi postrekovac tak som sa rozhodol pre znacku... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika