Příspěvky uživatele - Plamínek

Fialové brambory, 6.5.2015
Valfi jsou vynikající, ale dost světlé, ještě lepší jsou tmavší odrůdy, ale špatně se shánějí. Já jsem letos šla ještě dál a chtěla bych zkusit i fialové batáty, slavné okinawské sladké brambory, a odrůdy molokai, jelikož vlastní batáty mi docela... celý příspěvek >
Zelenina pre prežitie, 27.4.2015
Pěstuju hokkaido, mám ho poslední roky uložené na polystyrenových deskách v relativním teple- cca- 18 stupňů,(no může to být i zpočátku míň)a vydrží mi od listopadu do května, vzácně i června. Pak už stejně žádné nemáme, páč jsme je... celý příspěvek >
Amarylis, 27.4.2015
Proč tak přezíravě? Zkoušel jste ty příspěvky i číst, místo abyste je počítal?  Já jsem si diskusi přečetla a na základě rad i šikovných vychytávek mi amalylky kvetou jak nikdy.  To, že je mám dát do zahrady, jim neuvěřitelně prospělo,... celý příspěvek >
Dřín květnatý má problémy s kvetením, 23.4.2015
Dobrý den,  prosím o radu.  Mám asi 8 let starý exemplář cornus florida var. rubra. Stromek je docela pěkný, rozvětvený, listí taky není problém, ale květy ano. Vloni jich měl asi 5, celkem ucházejících, konečně ze sebe něco vydal... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika