Příspěvky uživatele - Janinka

Černutí a zasychání krajů listů Pepina Gold, 16.5.2007
Dobrý den, moc Vás prosím o pomoc. Letos jsem si poprvé pořídila od Starkla visící melouny Pepino Gold. Začaly krásně růst a nasadily mnoho listů (visící zatím tedy nejsou) - nedávno začaly listy černat na okrajích...pak se vysušovat a teď i... celý příspěvek >
Pepíno Gold žije, 4.4.2007
Také jsem si letos poprvé koupila 2 sazenice Pepina rovněž od Starkla (velmi mne zaujaly na obrázku a především tím, že tam jsou uvedeny jako rostliny balónoové do nádob). Sazeničky vypadají pěkně a zdravě. Jsem tedy zvědává, jak dopadnou. Trochu mě... celý příspěvek >
Jak opylovat borůvku, 2.4.2007
Dobrý den, již třetím rokem pěstuji na balkóně borůvku Kanadskou. První rok jsem jí zakoupila již s květy a měla několik málo borůvek. Druhý rok květy vykvetly a opadaly, tak jsem zjistila, že potřebuje ještě jednu rostlinku...něco víc se urodilo.... celý příspěvek >
Spathipyllum, 24.10.2006
Dobrý den, mám doma malého králíčka a potřebuji zjistit, zda není Spathipyllum jedovatá. Mám je totiž skoro všude a tak velké, že je nemohu dát nad úroveň králíčka. Děkuji za brzkou odpověď.
Vypěstování broskve z pecky, 25.6.2006
Dobrý den, slyšela jsem o paní, která vypěstovala broskev z pecky, která jí úžasně plodí. Ráda bych to také zkusila...a tak se chci zeptat...mám dát pecku přímo do půdy?? Nebo jak jinak mám vypěstovat broskev z pecky. Děkuji za radu a přeji všem... celý příspěvek >
Druhy borůvek, 14.6.2006
Dobrý den, loni jsem si koupila borůvku - Vaccinium corymbosum. Měla několik málo ale velkých borůvek. Mám jí na balkóně v Praze. Zimu přežila dobře, pak docela hodně vykvetla, ale květy zaschly a žádné borůvky se neudělaly. Tady jsem se dočetla, že... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika