Příspěvky uživatele - mato.zahradnik

Nejsladší rajčata, 1.9.2018
Black cherry tam niesú, už ich nepestujem. Nahradil som ich Purple cherry, ale tie niesú na tomto obrázku. Black cherry chutili dobre, aj boli plodné, ale mali jednu nepeknú vlastnosť, veľmi sa kazili, už na kríku zvodnatievali, a akoby skysli. Toto... celý příspěvek >
Nejsladší rajčata, 31.8.2018 Obsahuje fotku
Zdravím, po delší době jsem nakouknul, a uvědomil jsem si, že tady není vlákno s \"mou specializací\". Jsou to cherry rajčata, a protože jsou nesladší, specializuji se na ně. Vybírám si odrůdy z celého světa, Míván cca 30 + - odrůd, tento rok jsem to... celý příspěvek >
Rajčata 2018, 6.1.2018
Ahojte, semená rajčín z USA, firiem, ktoré k nám neposielajú objednávam ku známym, čo tam žijú, a tí mi to posielajú sem. Ale napríklad" J & L gardens" sem posiela bez prekážok. Európska firma, z Belgicka, ktorú som len nedávno objavil takúto... celý příspěvek >
Rajčata 2018, 1.1.2018
Pani Evka, ako ekvivalent Sun Goldu, ktorý nepraská odporúčam Sun Sugar od rovnakej šľachiteľskej firmy, je tam značný rozdiel v tejto "slabine", a pritom ostatné kvality sú viacmenej rovnaké. Akurát sa ťažšie zháňa. Ja nakupujem od firiem, kde to... celý příspěvek >
Rajčata 2018, 1.1.2018
Inšpiroval Ste ma obnoveniu registrácie, takže toto som ja.  Martin Kohútek Pani Evka, na Vaše otázky odpovedám tak, že minulú sezónu som bol spokojný asi so všetkými odrodami, ktoré som pestoval, tie "odchýlky" sa mi,- čo je zvláštne-... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika