Příspěvky uživatele - Gareth

Merunkovice - Marhulovica, 17.8.2017
Takže je to vypálené. inak na ochranu pred krisom sa mi osvedčilo použitie sírneho knotu.  z 270 l kvasu som získal 20,6l 52 percentného destilátu. asi 7,6 l výnosnosť.  do kvasu som pridaval i 2 kg cukru, v pálenici mi... celý příspěvek >
Identifikacia odrody, 4.8.2017 Obsahuje fotku
Zdravim,  zhodou okolnosti sa mi postastilo, ze mi jedna mila pani pozicala vinohrad.podla jej vyjadrenia su tam burgund, veltlin a este tretia odroda, ktoru dostal jej manzel od suseda zhruba pred 20 mozno i viac rokmi. obaja uz popijaju... celý příspěvek >
Merunkovice - Marhulovica, 25.7.2017
Zdravím Páleničiari,  dnes som kontroloval svoje 3 súdky marhuľového kvasu a na ich povrchu som si vsimol biele bodky. Asi sa jedná o KŘÍS (vlastne ani nepoznam slovenský názov) ovocie bolo zberané a dopĺňané postupne. asi pred 5-timi dňami... celý příspěvek >
Distillery Kleiner, zajímavý marketing nebo si jen dělají srandu?, 22.2.2017
Zdravím, tiež by som rád prispel svojou trochou vedomostí či názorov. už 20 rokov pracujem v Gastronómii (posledné obdobie i v tej vyššej) a nápoje všeobecne sú moje hobby.  zopár ľudí to tu porovnávalo s inými produktami, napr. vínami,... celý příspěvek >
Palenie z exotickeho ovocia, 25.1.2017
Som na tom podobne ako diskuter pred par rokmi. takze by som sa rad spytal, ci medzicasom niekto nieco podobne vyskusal. mne osobne sa jedna o mandarinky. zaujima ma vas nazor na supu, ktora isto obsahuje velke mnozstvo eterickych olejov a... celý příspěvek >
Kvas Oskeruše, 17.1.2017
Zdravim, tak tento rok som uz po druhy krat skusil Oskorusovicu. - Single Tree Postupne som nazbieral asi 190kg plodov, 90 percent z jedneho stromu na ktory som obzvlast hrdy, pretoze to je absolutny unikat a je to asi 530 rocna oskorusa.... celý příspěvek >
Pálenka z dýně, 17.1.2017
Ja by som sa tohto pokusu rad zastal. Ved predsa existuje mnozstvo odrod tekvic, dýn. Urcite existuju sladke a aromaticke. moj dedko si pestoval takzvanu medovu tekvicu. mala gulata, nadherne vonala i chutila. v portugalsku maju tiez daku tekvicu... celý příspěvek >
Švestkový kvas - zastavení, 17.11.2016
Dobry den Palenici. pripojim sa k vlaknu. Tiez mam s priatelkou zalozeny slivkovy kvas, zbierany postupne, uz to trva aj dva a pol mesiaca. boli to dive slivy, nejdu od kostky a su uzasne sladke. nachadza sa v pivnici s teplotou okolo 15 - 18... celý příspěvek >
Dřinka - použití, 25.8.2016
Dobrý deň, pán Štefan. Ako krásne ste o drienke a drienkovici napísal. zatial sa mi podarilo drienkovicu koštovat iba raz, v Tvarožnej Lhote na Slávnosti Oskoruše, kde prebieha aj degustácia ostatných destilátov. zo zhruba 1300 vzoriek tam bola... celý příspěvek >
Zoctovatělý kvas - přeměna na ocet, 11.8.2016
nastudoval by som si vyrobu balsamica. v praci mame rozne octy firmy Hont, vyrabaju za studena lisovane oleje a aj octy z lokalnych surovin talianskou metodou. skusal som dulovy, visnovy, jablkovy, hruskovy. vsetky su uplne uzasne, nadherne... celý příspěvek >
Dřinka - použití, 27.9.2014
Akurat dnes a zajtra maju festival - Pielachtaler Dirndlkirtag. Marmelada je velmi chutna, proste chuti trosku kyslejsie po drienkach.
Dřinka - použití, 26.9.2014
Pochádzam z oblasti Malých Karpát, keďže je to vápencový kras, tak sa tu miestami drienkam celkom darí, vačšinou však na dosť exponovaných miestach - majú tam dosť slnka. v lese ich často krát prerástli vyššie stromy a plodov majú iba zopár. Zatiaľ... celý příspěvek >
Kvas Oskeruše, 26.9.2014
Nazdar Páleníci! Ako to tento rok (2014) vyzerá s Oskorušovicou?  Koľkí z vás zakladajú kvas? Mne sa zatiaľ podarilo nazbierať zhruba 100 kg plodov, zo 4 stromov. Samozrejme, ze na stromoch ešte kopec plodov visí, niektoré plody boli... celý příspěvek >
Stará vs. Nová škola, 24.9.2014
Zdravím Paliči! Tak sa momentálne zaoberám myšlienkou, ako sa postaviť k otázke, či je prospešné pri pálení, resp. výrobe kvasu používať moderné metódy (speciálne enzymy, rôzne druhy kvasiniek, soli a vyživy) alebo použiť know how starých otcov a... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika