Příspěvky uživatele - palermo67

Černání kroucené vrby, 15.5.2016 Obsahuje fotku
Zdravím. Na zahradě mám asi sedmiletou kroucenou vrbu, kterou pravidelným střihem a řezem udržuji v rozumné velikosti. Už vloni na jaře po sestřihu některé větve začaly černat, a po jejich dalším sestřihu se již vše v pohodě. Normálně na léto... celý příspěvek >
Množení Air Layer, 20.1.2016 Obsahuje fotku
Máte někdo zkušenosti s tímto množením jehličnanů? Je psáno: Nejprve nařízneme kůru kolem dokola až do dřívka zhruba jako prsten, řez proveďte asi 1cm na šířku, pomazat stimulátorem, nasadit pytlík, nasypat zeminu, zalít a zabalit. V kterém... celý příspěvek >
Cypřišek leylandův jak pěstovat?, 20.1.2016
Také mám živý plot z těchto 15cm velkých sazenic. Dnes, po 3. letech jsou velké cca metr. Také jsem ke každému musel dát klacek, aby si stromek zvykal. Ať se daří..
Travin, 19.4.2015
Ahoj, rád bych věděl, jak je to s používáním selektivního herbicidu jako je třeba Travin. Chápu, že je to dobrá věc na plevele, kde mam rovnou travní plochu. Ale já mám zahradu tak, že mám v trávníku různé květinové ostrůvky a po okrajích trávy... celý příspěvek >
Chřadnoucí popínavá růže, 27.7.2014
Tyto tři přípravky, co jste uvedl, fungují stejně? Takže je jedno, co použiji? A jsou postřikové, požerové, nebo obojí?
Chřadnoucí popínavá růže, 27.7.2014 Obsahuje fotku
a další
Chřadnoucí popínavá růže, 27.7.2014 Obsahuje fotku
A další...
Chřadnoucí popínavá růže, 27.7.2014 Obsahuje fotku
Zdravím zadradníci... Potřebuji poradit. Na pnoucí růži se mi vytvořilo něco, co tam nepatří, a já už nevím, co s tím. Růže začala dost zevnitř prosychat, listy hnědnou a opadávají. Při pohledu zblízka jsou vidět jakoby takové malé pavučinky,... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika