Příspěvky uživatele - Šárka123

Habrový plot, 5.11.2014
Velice Vám děkuji za Vaše rady a zkušenosti. Vypadá to, že jsem zvolila dobře. Máme rohovou zahradu bez chodníku kolem plotu ale kolem ní chodí procesí lidí. Zasadím habříky tedy cca 10 až 20 cm od plotu v trojúhelníkovém sponu. Ještě jednou děkuji.... celý příspěvek >
Habrový plot, 4.11.2014
Děkuji za odpověď. Špatně jsem to pojmenovala, myslela jsem trojúhelníkový spon 30x30. Moc široký plot nechci, potřebuji aby byl hustý. Z druhé strany plotu nemám problém ho stříhat, proto bych ho ráda nechala prorůst tím drátěným. Jen jsem se nikde... celý příspěvek >
Habrový plot, 4.11.2014
Dobrý den, prosím o radu. chceme založit habrový plot aby prorůstal plotem drátěným a dal se stříhat zvenku. Nevím ale, jak daleko od plotu habry sázet. Sázet budu v trojsponu 30x30. Poradíte mi někdo? Předem děkuji. Šárka
Hnědé špičky rajčat San Marzano, 22.7.2014
Vypadá to, že u mne budou poprvé a naposledy :) Nechala jsem se nalákat že jsou nejvhodnější k sušení.
Hnědé špičky rajčat San Marzano, 22.7.2014
To už si bohužel nepamatuji, nějaký zbytek. Takže teď mám stříkat na list pravidelně Wuxal a přihnojovat rozpuštěným ledkem vápenatým? Jsem začátečník, rajčata pěstuji teprve třetím rokem a stále se učím :)
Hnědé špičky rajčat San Marzano, 22.7.2014
Oprava : ne vápenec ale vápenatý dolomit jsem min. týden rozhodila ke keříkům když jsem objevila zase další fleky.
Hnědé špičky rajčat San Marzano, 22.7.2014
Na podzim jsem rozsypala Cererit a pohnojila jsem jen 2x slepičincema (kupované), pak tím Wuxalem (jednou) a vápencem. Bála jsem se abych je nespálila.
Hnědé špičky rajčat San Marzano, 22.7.2014
Dobře, moc Vám děkuji za radu, snad se toho zbavím. Tyto rajčata vyjdou opravdu letos draho :)
Hnědé špičky rajčat San Marzano, 22.7.2014
Zkusím tedy stříkat Wuxalem častěji. Nemůže to být plíseň? Keřík je ale v pořádku.
Hnědé špičky rajčat San Marzano, 22.7.2014
Postřik pouze jednou a vápenec jsem rozsypala jen k rostlině. Dělá se mi to jen na San Marzano, jiné druhy (datlovitá, stupická, green) jsou v pořádku.
Hnědé špičky rajčat San Marzano, 22.7.2014 Obsahuje fotku
Dobrý den, můžete mi prosím poradit jak se toho zbavit? Ošetřeno Wuxalem na list i zálivkou, pohnojeno vápencem. Postřik proti plísni také aplikuji a stále se mi tvoří další postižené plody.  Děkuji Šárka
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika