Příspěvky uživatele - mikinko

Priesady - Sazenice, 23.3.2017
Rád by som sa opýtal skúsenejších, ako vypestovať dobré sadenice / priesady rajcat. Uz druhy rok som kupil odrodu Rajcat Tornado F1. Zasial som do substratu urceneho na priesady okolo 7.3.2017. Semienka vzisli prakticky vsetky. Problem je ale v... celý příspěvek >
Okurky ve skleníku v čem je chyba?, 24.7.2015
Mal som rovnaký problém. Žiadna uhorka nezačala poriadne rásť, napriek tomu, že včielky pilne pracovali. Opelené teda boli. Rovnako hnojené a zalievané. Tak som urobil radikálne riešenie. Najskôr som riadne preriedil rastliny ako také (sadili... celý příspěvek >
Rajčata - malá a deformovaná, 15.7.2015
Vďaka za rady. Snažím sa tam udržať prievan, tak uvidíme. Tie "zadrobky" su hlavne na spodnych vianoch (1,2), ale na druhej strane aj na tychto vianoch su tiez aj tie maxirajcata (5-8 cm). vyssie viany este su len v kvete, len na niektorych su plody.... celý příspěvek >
Rajčata - malá a deformovaná, 14.7.2015
Sklenník je vetrný dostatočne (automatické vetranie + otváram okná na oboch stranách a v horúčavách som otvoril aj dvere). Opelenie - neviem, pravidelne nimi trasiem, navyše sa to deje tak, že na jednom konáriku je 5-6 maxiplodov a ďalšie 3 sú... celý příspěvek >
Rajčata - malá a deformovaná, 14.7.2015
Zdravím kolegovia záhradkári. Prvý rok som sa podujal na pestovanie zeleniny v sklenníku. Paprike sa darí výborne, ale viac menej aj rajčatám (paradajkám). Ale pri paradajkách mám teraz problém. O čo ide. Rastlinky začali rásť veľmi dobre,... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika