Příspěvky uživatele - tyte

Choroba rajčete, 19.7.2019 Obsahuje fotku
Dobrý den, pěstuji rajčata ve skleníku a letos se mi na některých keřících udělaly tyto skvrny (viz. obrázek) na rajčatech. Dají se i tak konzumovat, nebo je raději vyhodit? Jak proti tomu bojovat? Děkuji za odpověd
Rajčeti žloutnou listy, 25.6.2015
Objem asi 7 litrů, samozavlažovací s knoty, bez drenáže. Zemina koupená u Bédy Trávníčka. Strana jihovýchod - slunce svítí od rána do 16 hodin. Poměrně větrno.
Rajčeti žloutnou listy, 25.6.2015 Obsahuje fotku
Dobrý den. Jsem začátečník, tak prosím kdo ví at mi poradí. Pěstuju v závěsném truhllíku převislá keříčková cherry Tumbling Tom Red. Zatím se jim dařilo, jsou obsypána květy a sem tam už je i rajčátko. Listy jsem musela probrat jak byly... celý příspěvek >
Skleník z polykarbonátu, 1.4.2015
Tak Mythos od Lanit Plastu nevydržel. Foukalo slušně. Pokroutila se komplet hliníková konstrukce a skleník včera spadl. Mám ho necelý rok. Co ted? Běžně u nás moc nefouká, první den fujavici přežil. Má smysl ho reklamovat? Pojištěný ho nemám. Jde... celý příspěvek >
Thuje Brabant - budou prosperovat?, 25.3.2015 Obsahuje fotku
Dobrý den. Chtěla bych založit živý plot z thují Brabant. Myslíte si, že mají tyto kousky šanci na uchycení a zdravý růst? Dost mě překvapila barva vrcholů. Můžou se ještě vzpamatovat? Nebo je mám raději vrátit? Děkuji za odpovědi
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika