Příspěvky uživatele - Renata16

Vyhlodaný stromek, 29.5.2023 Obsahuje fotku
Do mladé hrušně (průměr kmínku cca 6 cm) mi asi nějaký hmyz vyhlodal díru a zřejmě se tam chystá usadit. Co by to mohlo být a jak stromek zachránit?
Víte co je to za rostlinku?, 5.4.2020 Obsahuje fotku
Dobrý den, tohle se nám objevilo na zahradě poté, co jsme si nechali přivézt zem. Nevíte prosím někdo co by to mohlo být? Zatím je to maličké, celkem cca 10 cm i s listy.
Nevíte co je to za rostlinku?, 19.7.2014 Obsahuje fotku
Prosím o pomoc, vyrostla nám tato květinka a já nevím co to je :-(
Cuketa kvete, ale neplodí, 2.7.2014
Heuréka!!! Už je mi to jasné. Na mojí cuketě jsou květy na malých "cuketkách" i bez nich. Květy s cuketkami jsou samičí, květy bez nich jsou samčí :-)
Cuketa kvete, ale neplodí, 30.6.2014
Dnes jsem si prohlédla cukety znovu a zjistila jsem, že nové květy jsou MNOHEM větší než ty předchozí. Takže jste měli pravdu, byly to samčí květy a asi přece jenom budeme mít cukety :-D Juchůůůů!!! Moc děkuji za rady a loučím se s pozdravem... celý příspěvek >
Cuketa kvete, ale neplodí, 30.6.2014
Aha, to jsem nevěděla. Moc děkuji za radu :-)
Cuketa kvete, ale neplodí, 29.6.2014
Letos jsem porvé vysela cukety. Všichni mě varovali, že plodí až moc, tak mám jen čtyři. Kvetou krásně a hodně, ale květ vždycky dokvete, uvadne a upadne. Zůstane jenom stopka. Mám je venku na záhonu, hnojila jsem jenom loni na podzim kravským... celý příspěvek >
Chlupatá housenka, 6.6.2014 Obsahuje fotku
Jestli to pomůže, takhle vypadá zepředu :-) Je trošku méně chlupatá a tmavší
Chlupatá housenka, 6.6.2014 Obsahuje fotku
Na malinách se objevila takováhle krásná housenka. Nevíte co z ní bude, až vyroste? Děkuji předem za info :-)
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika