Příspěvky uživatele - 71hergot

Jak zlikvidovat plevel v trávníku?, 2.8.2014
Juro, asi problém s tímto druhem plevele nemáte, jinak by jste věděl, že je to neuskutečnitelné. Mám také tento plevel v obrovské míře na zahradě v trávníku a počet lístků této rostliny je obrovský. Letos na jaře jsem zakládal nový trávník a... celý příspěvek >
Svlačec - jde vyhubit mechanicky?, 17.7.2014
Nenechat vysemenit. Nechat vyrůst a před tím, než nasadí semena přerušit u země stonky 
Jak zasadit zivy plot s buků, 12.7.2014
Ty buky budou velké cca 35 cm pouze při zasazení. Takhle velké budou pouze sazenice. Ty stromy porostou do obrovské výšeky. Opravdu chcete mít živý plot z takových stromů?  Buky nejsou jako thůje, které vyrostou cca těch 5 metrů max.
Listnáče na zahradě, 10.7.2014
Nikde jsem nenašel téma, které by zodpovědělo mé dotazy, proto zakládám téma nové.  Rád bych si na konci mé zahrady vysázel listnáče. Nejsem nijak náročný na okrasné dřeviny, ale rád bych měl zahradu zakončenou trojicí stromů - buk, javor,... celý příspěvek >
Čím vyhubit plevele v nově založeném trávníku?, 3.6.2014
Zdravím, taktéž mám stejný problém. V nově založeném trávníku (také před 2 měsíci) mi také vykukuje bodlák na několika místech. Takže také uvítám radu, jak se toho zbavit. Základ bude asi jej vytrhávat tak dlouho, než dá pokoj. Toho... celý příspěvek >
Afrikány, 28.5.2014
Zdravím, objevil jsem doma pytlík snad s tisíci semínkami. Samozřejmě nechci vysét všechny, jen dle potřeby, ale není už na vysetí pozdě? Myslím si, že pokud je teď vyseju, budou kvéct později, jak vyseté časně z jara, ale kvést budou, že ano? :)... celý příspěvek >
Střecha u verandy 4x4m s nízkým sklonem, 27.5.2014
Nemám s tímto žádné valné zkušenosti, ale něco jsem pochytil od příbuzného - pokrývače. Myslím, že když dáte příčně střešní latě - tím dojde k vystužení samotné střechy, můžete v klidu dát na to OSB desky a poté kanadskou šindel. Střešní latě - které... celý příspěvek >
Založení trávníku v červnu?, 27.5.2014
Cukrování zeminou je monžé v případě, že máte připravené dostatečné množství potřebné zeminy. Pokud se jedná o jeden, dva, pět čtverečních metrů zvládnete to i rukou pocukrovat. Na větší plochu by to chtělo výpomoc od sypacího vozíku. Abyste ale... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika