Příspěvky uživatele - Ahimsa

Mochna plazivá v lučním trávníku, 28.7.2014
Situace je čím dál vážnější. Nemáte pro nás někdo radu?
Hniloba angreštu, 14.6.2014
Takže to mám vážně taky ze sluníčka?
Hniloba angreštu, 13.6.2014 Obsahuje fotku
Také mám letos problém s angreštem. Tento rok se to objevilo poprvé, více než polovina plodů už opadala, ostatní jsou ve špatném stavu a nejspíš z něj letos nebude doslova nic. Nevím, jestli je to v mém případě úpal, proptože stromek není... celý příspěvek >
Choroba vína, prosím pomozte s určením, 19.5.2014 Obsahuje fotku
Také mi něco napadlo révu a bílý rybíz - ten je už v tuto chvíli téměř kaput. Choroba se vyskytla v zadní části zahrady, nejspíš od sousedů, kteří tam mají velmi hustý, neprosvětlený porost (maliny /napadeny nejsou/, rybíz, réva) se stejnou... celý příspěvek >
Obyčejný rýč vs. Fiskars, 16.5.2014
Samozřejmě je to vždy vina uživatele, to se dozvídají i ostatní zákazníci, kteří si (jak mi bylo řečeno) na stejný rýč se stejným problémem ve jmenovaném obchodě pravidelně stěžují. Nemyslím, že dává smysl dělat z někoho blbce, který se ani... celý příspěvek >
Obyčejný rýč vs. Fiskars, 3.5.2014 Obsahuje fotku
Black & Decker vidle... 
Obyčejný rýč vs. Fiskars, 3.5.2014 Obsahuje fotku
Protože známá chtěla stejné vidle jako mám já, mám aktuální informace a musím svoji výpověď ohledně vidlí poupravit. Byly koupeny zřejmě v akci a stály něco přes 300kč, dnes jsou už dražší 400 - 500,- Kč. Mají je v Baumaxu pod značkou O.K.... celý příspěvek >
Kombinace samosprašného a samičího kiwi, 2.5.2014
Jiný prodejce plantica.cz mi jako (cituji) ideálního opylovače doporučil k argutě právě Kolomiktu. Je to v pořádku?
Hrušeň Bohemica, 26.4.2014
Taky mě zajímá, jestli existuje nějaká dobrá letní odrůda, která si je spolu s Bohemicou dobrými opylovači. Na hruska-skolky.cz se píše, že nejranější opylovač je nejspíš červenoplodá Karina.. Jaké máte zkušenosti, nebo co si o tom myslíte? No a... celý příspěvek >
Kombinace samosprašného a samičího kiwi, 25.4.2014
Obchodník to byl asi dobrý, ale už ne Dobrý. Takže když zůstanu u arguty a chinensis dám pryč, zůstávají mi Kenns Red a Weiki + přibude Issai Kenns Red je prý cizosprašný, Weiki a Issai samosrprašný druh.. Může tedy Weiki a Issai... celý příspěvek >
Znáte typy rýčů, poznáte který je na co vhodný?, 25.4.2014
Plánuji koupit štychar a chci se zeptat, jestli někdo máte nějaké tipy a doporučení. Překopávám zanedbanou zahradu, přesazuji rostliny mnohdy velmi natěsno nasazené vedle sebe, takže obyč. rýčem to nejde - zbývá lopatka a to je ale potom dost... celý příspěvek >
Znáte typy rýčů, poznáte který je na co vhodný?, 25.4.2014
Mohu porovnat jen ErgoComfort špičatý a Ergonomic rovný rýč. ErgoComfort je dobrý, ale Ergonomic mi vyhovuje víc, je výborný - má subjektivně lepší násadu, ergonomii a kvalitnější list. Porovnávání těchto růčů je na základě zakládání... celý příspěvek >
Obyčejný rýč vs. Fiskars, 25.4.2014
Naopak rycí vidle mám ty nejlevnější od O.K. z Baumaxu a nemohu si je vynachválit. Nejsou svařované - tzn, bodce včetně tuleje na násadu jsou nejspíš z jednoho kusu kovu bez viditelně rizikových zeslabených míst. Spokojenost! 
Obyčejný rýč vs. Fiskars, 25.4.2014 Obsahuje fotku
Musí jít o velmi kvalitní lopatu, či jak píšete lopatiště! Já mám lopatu z takového jakéhosi tenkého plechu a po zúžení by nevydržela ani jeden záběr - to je jisté. Hned první sezónu se mi podařilo zničit 2 rýče... jeden starý - zhohl se a... celý příspěvek >
Mochna plazivá v lučním trávníku, 21.4.2014
Rozrostla se mi mochna plazivá v luční části trávníku a vytlačila už mnoho žádoucích rostlinných druhů. Prosím poraďte, jak se jí zbavit a nezničit přitom ostatní rostliny. Zkoušeli jsme gelový roundup, ale to nemělo žádný efekt. Původní... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika