Příspěvky uživatele - doudo

Mechanicke poskodenie bobul alebo choroba?, 11.7.2021 Obsahuje fotku
Zdravim vsetkych, Tohto roku som nasiel na mladych este malych zelenych bobulkach flaky a prasklinky, Neviem, z mojho laickeho pohladu to vyzera na poskodenie krupami, ale pri tych prasklinach si niesom isty,.listy niesu poskodene.da sa s tym... celý příspěvek >
Biely povlak na viniči, 2.6.2019
Dakujem
Biely povlak na viniči, 2.6.2019
O.k. takže tomu hroznu nič nieje?
Biely povlak na viniči, 2.6.2019
Takže roztoče?? A možte mi poradit co na to?
Biely povlak na viniči, 1.6.2019 Obsahuje fotku
Dobry den, teraz po tych dazdoch su vsetky konce vyhonov zvadnute a na mladych listoch je silny biely povlak, viete mi poradit co to asi je (predpokladam ze peronospóra).Nie som si isty,.
Jabloň Topaz - choroba alebo škodca?, 8.7.2018 Obsahuje fotku
Dobry den,. posledne dva tyzdne zacali na jabloni niektore listy zltnut a niektore su po okrajoch hnede a zospodu ako keby plesnive a krutia sa,.neviete co to moze byt?
Vošky na koreni špenátu?, 24.5.2018 Obsahuje fotku
Asi to niesu vošky ale nejake drobne cicave neviem čo,.neviem či to škodi ale ešte som ich nevidel,.neviete čo to je?
Nepozna niekto tuto trvalku?, 15.5.2018
Kysla poda tu je, ale skor kamenista, vymenil som zeminu okolo aj do hlbky, a toto je na strane kde je skor tien, teraz tam svieti slnko to je rano, ale vacsinu dna je tam tien od domu,. No ako pozeram na googl fotky tak to s... celý příspěvek >
Nepozna niekto tuto trvalku?, 14.5.2018 Obsahuje fotku
Neviem či stači take, je ešte dosť mala,
Nepozna niekto tuto trvalku?, 14.5.2018 Obsahuje fotku
Dobry den, nepozna niekto tuto rastlinku??viem ze je to trvalka, je velmi odolna voci zime, ale netušim ako sa vola, chcel som si o nej čo to zistit, dakujem
Prasklinky na kmeni jablone, 16.10.2017 Obsahuje fotku
Takze stromcek som postriekal modrou skalicou, prekopal podu pohnojil a po dvoch tyzdnoch to vyzera takto,.
Prasklinky na kmeni jablone, 3.10.2017 Obsahuje fotku
Dobry den potrboval by som poradit,.pred nedavnom som si vsimol na kmeni jablone tesne nad stepom tmave miesto na ktorom su nejake praskliny, netusim o co ide a co s tym mozem urobit,.Jablon je dvojrocna TOPAS Dakujem
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika