Příspěvky uživatele - N.K.

Tomel pro republiku, 17.1.2015
Toto asi patrí skôr do inej kapitoly a tam sa Vás spýtam, ale čo vravíte na tvrdé broskyne vyšľachtené na zaváranie, aké sú chuťovo?
Vysoká hladina spodní vody, 8.1.2015
Čítala som od p.Kravčíka návod, ako zadržať vodu na mieste kde padne.Spraviť cielene na svojom pozemku miesto, znížené,kde voda stečie a ostane ako mokrad a zároven zásobáren pre prípad sucha.Nebolo by toto pre Vás riešenie?
Hrušeň písečná, 6.1.2015
Niekde som to už písala, objednávala som viac hrušiek na semenáči a zistila som, že 2 mi poslali na dule.Tak ťažko povedať či majú mať 1,5 metra alebo sú zababčené.
Hrušeň písečná, 6.1.2015
Dakujem za odpovede.Čiže náprava pri mladom stromku je bud presadiť, alebo prekypriť, pohnojiť,orezať a piplať, možno sa podarí.
Sangue di drago, 4.1.2015
Dakujem za radu, keby som nemala v záhrade klasické slivky, nevymýšľam s japonskými.Dakujem za link Pavel cz.
Japonská slivka, 4.1.2015
 Dik, tak vravíte, že jedna vrchovato stačí.A ked jedna tak ktorú navrhujete?
Sangue di drago, 4.1.2015
Nikto nemá na záhrade túto čínsku slivku od Strakla a neochutnal reklamované Susiny koláčky?
Hrušeň písečná, 4.1.2015
Budem za blbú ale spýtam sa.Vysvetlite mi prosím pojem zababčený stromek.Dakujem.
Nektarinka Harko, 26.12.2014
Čím ste postriekal?dik.
Sangue di drago, 21.12.2014
Čínska slivka od Starkla.Máte ju niekto?Ako chutí?
Japonská slivka, 20.12.2014
Dakujem za odpoved, tak čo s tými blumami potom robíte?
Japonská slivka, 19.12.2014
Ktorú mi doporučujete?Niekde som čítala, že japonské slivy nie sú po spracovaní sladké, čo na to Vy, ktorým už slivky rodia?
Japonská slivka, 18.12.2014
Zdravim, potrebuje japonská Angeleno opeľovača japonskú slivu?Dakujem.
Klejotok na nektarince, 30.11.2014
Pripájam sa a poprosím aj ja radu, nektarinka 3 rok, objavila som akoby sčernenie na konári a pri obhliadke poranenie kmena pri zemi, zrejme kosačka.Dá sa s tým niečo spraviť?Dakujem.N.K
Děkanka robertova, 21.11.2014
Práve som kupila zimnú hrušku Comice v Čaklove.Tak neviem.
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika