Příspěvky uživatele - chladin

Zahradní traktor - rozprostření posečené trávy - deflektor, 15.6.2015 Obsahuje fotku
Zdravím, já jsem deflektor udělal z kusu plechu co se mi válel doma :) jednoduché, ale funkční :) Tráva lítá max 1,5 metru za traktůrek.  Snad mi nebudete nadávat co je to za prasečinu :)
Hecht 5176 zahradní traktor, 15.4.2015
Zdravím, ať vám ta radost vydrží co nejdéle. Vodou nečistit, spíš traktůrku uškodíte. Už se to tu na fóru probíralo, použijte vyhledávání :)
Zahradni traktor po otoceni klicku neni naznak nastartovani, 23.3.2015
Zkuste si někde půjčit měřák na baterie, který udělá zátěžový test. Jestli nemáte kde, vemte zárovku H4, připojte ji na baterii a změřte napětí voltmetrem, pokud baterie byla plně dobitá, měla by mít okolo 13V a zatížená by neměla spadnout pod 12V.... celý příspěvek >
Výměna nožů u Stigy 3084, 10.2.2015 Obsahuje fotku
Já jsem si udělal nájezdy z fošen 
Zahradní traktor, 6.10.2014
No záleží na tom, co je u tebe kopec :) mám udělaný nájezdy pro udržbu a případný servis traktoru, sklon cca 20 st. a vyjedu tam bez problému, to samé třeba na vozejk za auto. Ale stejně se s ním může jezdit jen do sklonu 15 st. pak by se nemusel... celý příspěvek >
Zahradní traktor, 6.10.2014
Tento traktor stiga 3084 vlastním. Nestalo se mi, že bych někdy třeba jen pocítil, že vypadnu ze sedačky, ten pán se asi jedině rozjede a pak strhne řízení :) Signál naplnění koše je hlasitý, ale když mám plný koš, tak vypnu sečení, pískání ustane a... celý příspěvek >
Stiga Estate 3084 s hydropohonem Hydro Gear, 15.8.2014
Dobrý den. Mám stejný traktor i s hydro gearem. Sekám s ním od jara a zatím vše v pořádku. Jestli se převodovka přehřívá jsem nezkoušel, ale v sobotu chci posekat zbytek zahrady, tak se na to podívám. Jinak sekám cca tu samou plochu. Jediná malá... celý příspěvek >
Stiga estate 3084 HST - motor BS žere olej, 28.5.2014
Tak jsem kontroloval stav oleje a je bez nejmenšího úbytku. S tím sytičem s Vámi kolego plně souhlasím, už jsem nad tím také přemýšlel, zkuste vyhledat " Táhlo sytiče Stage6 50cm - univerzální " je to sice na čtyřkolku, ale zase by to mělo být... celý příspěvek >
Stiga estate 3084 HST - motor BS žere olej, 27.5.2014
Dobrý den, tento traktor mám doma 3 měsíce, zatím s ním mám jen dobré zkušenosti. Po výměně oleje jsem se ještě nedíval jestli nějaký ubyl, ale radši se podívám. Páka nejeví známky nějakého opotřebení, koš se pootvírá o cca 5 cm, špatně vyřešená... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika