Příspěvky uživatele - Igi

Rajčata 2016, 7.11.2015
Tak já pěstoval asi nejméně druhů odrůd. Ve fóliáků Bejbina, venku také Bejbina, Stupické polní, pak od známého prý nějaké paprikové rajče(rajče takové obrovské oválné, tvarem trochu připomínalo papriku. Pak na balkoně jedno Bejbino a čtyři nějaké... celý příspěvek >
"Hydroglóbus" na zalévání, 10.8.2015
Sud je to 300 litrový, myslím, že na jedno zalití by mohlo stačit i 150 litrů, což by mělo vážit cca něco málo přes 150kg, myslíte, že to je na cca 3-4 metrový strom hodně? Koruna se větví poměrně nízko nad zemí, cca 80cm. Ještě abych řekl pravdu,... celý příspěvek >
"Hydroglóbus" na zalévání, 10.8.2015
Teď u nás panují velká sucha, takže bych vodu ani neshromáždil. Problém není sehnat vodu - máme tam veřejný vodovod. Problém je, to co jsem zmiňoval.
Hniloba plodů paprik, 8.8.2015
Měl jsem to taky, dal jsem vápenec a ještě jsem koupil chlorid vápenatý a postříkal listy. Zdá se, že to pomohlo.
"Hydroglóbus" na zalévání, 8.8.2015
Zdravím, chtěl bych si na zahrádce postavit takový hydroglóbus (pro ty co neví co to je, tak jedná se o zásobník na vodu, tj. vodojem, který je umístěn na stožáru a tvar mívá právě koule a voda pak do domácností teče samospádem.) Na strom, který má... celý příspěvek >
Mravenci v zeleninové zahradě, 14.6.2015
Chci se zeptat, jestli mám zlikvidovat mravence ve fóliáku - u rajčat mám jako mulč kartony a přímo pod nimi si udělali mravenci mraveniště. Jak můžou rajčatům škodit? Zatím vypadá rajče, nad jehož kořeny je mraveniště tak jak ostatní. Ale taky se... celý příspěvek >
Problém s křovinořezem Demon RX580, 9.6.2015
Tak problém vyřešen - v nádrži byla přerušená hadička benzínu, koupil jsem novou hadičku a zase to běží jak má.
Problém s křovinořezem Demon RX580, 9.6.2015
Zdravím Stando, elektroda byla černá od oleje, očistil jsem ji a po očištění pak byla taková do šeda. Zkusím dnes koupit novou svíčku.
Vápnīk, 8.6.2015
Přesličky mají rady křemík, tak ho máte v půdě asi dostatek... Jinak u mě se jim taky daří, dokonce už předehnaly i bodláky :-D
Problém s křovinořezem Demon RX580, 8.6.2015
Loni jsem koupil tento křovinořez. A až na drobný problém s upadáváním struny z hlavy fungoval bez problému. Na podzim jsem ho nechal jet až do prázné nádrže a nechal v garáži. Letos na jaře jsem ho vytáhl z garáže, promazal kulové ložisko,... celý příspěvek >
Papriky 2015, 31.3.2015
Papriky mi pěkně rostou, ale začínají první lístky žloutnout, respektive ztrácet barvu a jsou takové spíše do bíla, co by to mohlo být?
Okurka Avantgarde, 15.3.2015
Děkuji za odpověď. Ještě bych se zeptal jak je odolná vůči plísni? A potřebuju pěstovat ještě i jinou odrůdu aby se opýlila?
Okurka Avantgarde, 14.3.2015
Chtěl jsem koupit burpless tasty green, ale už ji u nás nemají, tak jsem koupil Avantgarde F1. Máte s ní někdo zkušenosti? Je stejně odolná jak tasty green? A když není samoopylovací, musím pěstovat ještě jinou odrůdu, nebo stačí aby se opýlili mezi... celý příspěvek >
Papriky 2015, 16.2.2015
Tak to jsem měl štěstí, já měl papriky zabalené v sáčku týden a to už byly naklíčené téměř všechny, teď už jsou na okně a zdá se, že rostou pěkně. Kdy je budu muset rozesadit do kelímků? A stačí i nějaký malý kelímek, menší než od běžného jogurtu?... celý příspěvek >
Papriky 2015, 15.2.2015
Tak mi už po týdnu vylezly všechny papriky co jsem zasadil. Měl jsem Oranos, Ramiro z koupených plodů a Pálinda F1 z koupených semínek. Zatím se mi nezdá, že by byl mezi nimi nějaký rozdíl, možná jsou Pálindy nepatrně větší. Jinak jsem se trochu bál,... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika