Příspěvky uživatele - R.F.

Moruše - roub velkoplodé HK, Jičín, Nymburk, Ml.Boleslav, 21.5.2018
Do Pukance se určitě jeď te podívat, stojí to za to. A navštivte tam pana Strošku, je to velký odborník a milý člověk. VÝSKYT MORUŠE ČIERNEJ (Morus nigra) V OKOLÍ PUKANCA
Moruše - roub velkoplodé HK, Jičín, Nymburk, Ml.Boleslav, 23.2.2018 Obsahuje fotku
Dobrý den. Mám velkoplodou moruši na zahradě v Jaroměři, tak jestli máte zájem napište mě na vás kontakt do soukromé zprávy. Je to moruše černá (nigra). foto na ukázku není moc ostré, ale jiné nemám.
Moruše 30 let stará, přežije přesazení?, 28.1.2014
Je to moruše černá trnavská, takže je tmavoplodá. Pochází z Dolných Orešan SK od pána, který se zabýval mj. pěstováním moruší a oskeruší. Jméno toho pána neznám, je to přece jen už pár let. V současnosti seženete zaručeně pravou moruši trnavskou od... celý příspěvek >
Moruše 30 let stará, přežije přesazení?, 27.1.2014
Je ji opravdu 30 let. Původní majitel je můj bratr. Zasazena byla v roce 1986 a v té době už byla minimálně dvouletá. Bratr v loni postavil dům a na moruši nezbylo místo (bude tam zámková dlažba). Proč je tak malá nevím. Prvních (odhadem) deset... celý příspěvek >
Moruše 30 let stará, přežije přesazení?, 27.1.2014 Obsahuje fotku
No možná ještě trošku ořežu.S tou vrbou to je problém, tam má svůj koutek manželka a ta nechce slišet. Stejně nechápu jak ta vrba tam může růst, v létě je to učiněná sahara a já ji nezalévám.     Ještě se zeptám, jestli tu moruši... celý příspěvek >
Moruše 30 let stará, přežije přesazení?, 26.1.2014 Obsahuje fotku
Ještě doplním, že původní majitel ji chtěl pokácet, tak nebylo času nazbyt. Moruše je roubovaná a pochází ze Slovenska (Dolné Orešany)
Moruše 30 let stará, přežije přesazení?, 26.1.2014 Obsahuje fotku
Včera jsem přesadil moruši trnavskou 30 let starou. Co myslíte přežije to? Ořezal jsem větve dostatečně? 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika