Příspěvky uživatele - vbrchelova

Pozná někdo prosím co to je?, 24.1.2014
Děkuji, asi budete mít pravdu. Nechala jsem se unést představou modrobílé zahrady,(části zahrady) a nějak jsem to nedomyslela.Nevadí i tak ji zasadím a uvidím co a kdy z toho vzejde.
Pozná někdo prosím co to je?, 24.1.2014
Dobrý den, prosím o radu.Objednala jsem si semínka modré pivoňky. Semínka mi přišla, (z Číny). Jsou malá kulatá jako u kanny. Teď ale nevím jak postupovat, jestli semínko trochu poškrábat na povrchu, nebo jej před tím namáčet? Nenašla jsem žádnou... celý příspěvek >
Pozná někdo prosím co to je?, 11.1.2014
Ano máte pravdu kout je to zajímavý. Ale on je to spíš kompost a taková skládka zároveň. Sem se vyhazoval obsah starých truhlíků a květináčů spolu s dalším odpadem.  Skutečně kaštanovník, zákula i wistárie a ještě další tady jsou . Ty jsem... celý příspěvek >
Pozná někdo prosím co to je?, 10.1.2014 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím o pomoc při určení této květinky. V létě mi to rostlo kolem chalupy.Při doteku to nesklápí listy .Je to vysoké asi 60-70cm. Nekvetlo ale na zimu opadá , nezmrne . Zatím žádný květ.
Pozná někdo prosím co to je?, 7.1.2014
děkuji.
Pozná někdo prosím co to je?, 7.1.2014 Obsahuje fotku
 Ještě vás poprosím. Co myslíte že je tato květinka.
Pozná někdo prosím co to je?, 7.1.2014
Děkuji je to určitě lobelie speciosa. Vůbec mě to nenapadlo. Už rok si tady lámu hlavu co že to mám. Stejně ani netuším jak se mi dostala do záhonu. Nikdy jsem tato semínka neměla. Leda, že by byla v těch drobných, ty jsem tam měla víckrát. Ještě... celý příspěvek >
Pozná někdo prosím co to je?, 6.1.2014 Obsahuje fotku
Prosím o určení. Myslela jsem že je to ostrožka. Víte někdo co to je?
Co je to za strom?, 6.1.2014
děkuji je to tak, sorbus.
Co je to za strom?, 6.1.2014
Moc děkuji, je to opravdu brachychiton rupestris.
Co je to za strom?, 6.1.2014 Obsahuje fotku
Děkuji za snahu, rostlinku mám v květináči druhým rokem. Vysela jsem ji sama, ale bohužel vůbec si nepamatuji kde jsem semínko vzala. Asi z dovolené (Řecko nebo Tunis) Opravdu nevím, dnes je rostlinka vysoká asi 130cm, celé léto byla na zahradě, v... celý příspěvek >
Co je to za strom?, 5.1.2014 Obsahuje fotku
ještě jeden, ani nevím odkud to mám, zatím mi to nekvetlo, tak nevím jestli keř, nebo strom?
Co je to za strom?, 5.1.2014 Obsahuje fotku
dobrý den, prosím pozná někdo co mi to vyrostlo?
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika