Příspěvky uživatele - alvav

Rajčata 2022 I, 24.7.2022
Pane Milane, děkuji za odpověď. Rajčata pěstuji na záhoně. A ostatní zatím vypadají zdravě. Už jsem to sem psala, ale neuložilo se mi to. Zdravím. Alena
Rajčata 2022 I, 6.7.2022 Obsahuje fotku
Omlouvám se, jestli vkládám příspěvek na špatné místo. S počítačem to moc neumím. Prosím o radu. Rajče Gennaro F1 mělo vloni černé špičky, to byl jasný nedostatek vápníku. Letos se na něm objevilo něco jiného. Co s tím a co to je? Rajče je venku, na... celý příspěvek >
Je to viroza?, 9.8.2019 Obsahuje fotku
Rostou na záhoně, manžel zalévá každý den, moc tu neprší. Byla hnojena 2x jíchou z kopřiv, a 2x Kristalonem zdravá rajčata a papriky. Na podzim jsme zaryli dusíkaté vápno a kompost. Nejhůře vypadá Malinové rajče, které jsem dostala jako sazenici.... celý příspěvek >
Je to viroza?, 8.8.2019 Obsahuje fotku
Dobrý den. Múžete mi, prosím říct, co je rajčatům a co s nimi dělat? Děkuji. Alena
Papriky, 23.7.2017 Obsahuje fotku
Dobrý den. Mohu se taky zeptat? Co schází paprice na fotkách? Ty černé fleky asi budou z nedostatku Ca. Nebo se pletu? Ale z těch světlých skvrn jsem jelen. Děkuji moc. Alena
Angrešt - určení choroby, 12.7.2017
Nikomu z vás to nic neříká?
Angrešt - určení choroby, 5.7.2017 Obsahuje fotku
Dobrý den. Může mi někdo z vás říct, co je angreštu a co s tím? Děkuji. Alena
Hnědnuti listů, 5.7.2017 Obsahuje fotku
Přidám se s dotazem. Mám na listech to samé? Děkuji. Alena
Co to je prosim?, 10.10.2016
A ochutnal jste Beruščinu stevii?
Co to je prosim?, 10.10.2016
Už to vím. Jsem sklerotická. Ochutnala jsem to a je to stevie.
Plísen bramborová na rajčatech 2016, 4.9.2016
Má ještě cenu stříkat proti plísni? A čím? Letos jsem stříkala 2x Acrobatem, plíseň se ale teď začíná objevovat. A má pršet... Děkuji.
Okurka žloutne, 15.8.2016
Sklepem to nebude. Dělají to i na záhoně. A jen tahle odrůda.Reginy jsou zelené.
Okurka žloutne, 15.8.2016
Ale ty okurky to dělají od začátku.
Okurka žloutne, 15.8.2016 Obsahuje fotku
Dobrý den. Mám poprvé okurky Dalila F1 od Moravo Seed a jsou flekaté. Dělají to i malé okurky. Když je utrhnu ještě zelené, tak mi ve sklepě za pár dní taky zežloutnou. Nevíte, čím to je? Děkuji.
Co to je prosim?, 18.7.2016
Počkám až to vykvete a dám sem fotku. Zatím vám všem děkuji. Alena
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika