Příspěvky uživatele - Iroot

Rajčata 2023, 14.5.2023
Potřeboval bych poradit jak zahlušit trávu na záhonu, který používám na střídačku (jeden rok tam mám rajčata, druhý rok nechávám ležet ladem)? Jestli třeba naset nahusto Svazenku nebo ředkev olejnou jako zelené hnojení, aby to nedovolilo trávě růst?... celý příspěvek >
Jód pro hnojení i desifekci, 16.6.2021
Ahoj četl jsem o účinném hnojivu které působí i sako desinfekce, původně na rajčata, okurky a papriky. Jedná se o zálivku z nepasterizovaného mléka, vody a několika kapek jódu. Ten jód tam není nijak specifikován,. Nevíte někdo co použít? Jestli... celý příspěvek >
Podzimní hnojení, 2.6.2021
Díky, tak snad přiměřeně bude buď malá lopatka uhelka nebo 2-3 hrsti. Mám takovou kamenitou půdu, asi bude chudá na živiny. A zjara Cererit...
Podzimní hnojení, 1.6.2021
Ahoj, chtěl bych se zeptat na podzimní hnojení jabloní, případně i meruněk, rynglí a švestek Superfosfátem a síranem draselným. Kolik gramů ke každému stromu (středně velké) a jestli zarýt, nebo je lepší zálivka? Dík Pav.
Rajčata 2021, 19.5.2021
Takovej dotaz...  Kolik sezón po sobě mohu pěstovat rajčata na stejném místě a kolik sezón pak nechat záhon ladem?
Rajčatový hokus pokus - nová sezóna II, 19.5.2021
Máte někdo zkušenosti s dezinfekcí výsadbové zeminy ozonizovanou vodou? Jak dlouho vodu ozonizovat, jaké zařízení? Dík
Čím natřít kmeny proti mravencům, 13.5.2021
Ahojky, chtěl bych se zeptat čím natřít kmeny stromů (asi něco lepivého), aby po nich nemohli vylézat mravenci, kteří pak na listy roznášejí mšice? Listy se pak zkroutí, strom trpí, úroda malá.
Náhrada za RELDAN 22 a CALYPSO, 4.3.2021
Ahoj, zakázali nám nejprve CALYPSO, pak i RELDAN. Nejúčinnější zbraně proti pilatce jsou fuč. Zbývá nám Sanium ultra, Karate a Mospilan. Co bude na pilatku nejúčinnější? Máte něci jiného? Pav.
Rosič na stromy, 30.5.2020
Ahoj, potřeboval bych rosič na stromy. Máte někdo zkušenost s rosičem který by dal horizontálně alespoň 7 metrů? Měl jsem HECHT ten dal asi 4m tak jsem ho vrátil. Máte třeba někdo VILLAGER nebo Riwall PRO RPSD 52? Je mi jasné, že STIHL 430 je dobrá... celý příspěvek >
Kadeřavost broskvoně 2020, 25.2.2020
Taky dnes Kuprikolem a za týden něčím co by nahradilo DELAN 700, který mi už došel   .  Je DITHANE dobrá volba? Pav.
Jak rychle vypeckovat švestky, 23.4.2019
Neznáte někdo způsob jak rychle vypeckovat švestky. Rozloupnout každou rukama mi přijde zdlouhavé.
Postřik proti puchrovitosti 2019, 11.3.2019
Chtěl jsem tento týden stříkat proti puchrovitosti KUPRIKOLEM, ale teploty jsou pod 10 st. a hodně fouká. Mohu počkat do posledního březnového týdne, nebo to už bude na KUPRIKOL pozdě?
Podzimní hnojení meruněk draselnou solí, 11.11.2018
Chtěl bych letos na podzim přihnojit meruňky draselnou solí, ale nikde jsem se nedočetl dávkování. Kolik gramů na středně velký stromek? Dík Pavel
Roubování za kůru 2018, 12.4.2018
Letos byl nástup jara trochu pozdější, v březnu byly mrazy a všechno je posunuto o pár dnů až týdnů. Chtěl bych se zeptat jestli letošní roubování švestek za kůru v květnu nebude pozdě? Většinou roubuju za kůru koncem dubna.
Puchrovitost 2018, 13.3.2018
Chtěl jsem zítra ve středu 14.3. postříkat švestky KUPRIKOLEM proti puchrovitosti. Má to smysl, když příští týden zase budou silné mrazy? Včera se mi zdály už být trochu narašené...
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika