Příspěvky uživatele - MILÍNEK

Rajčata pro sezónu 2014, 3.11.2013
Ráda bych posloužila jménem odrůdy, ale před 8 lety jsem zakoupila přez internet pár semínek a dodnes si semena dělám sama. Daří se skvěle. Jo a plísní celkem netrpí-stříknu proti plísni, ale nepřeháním to.lehce narůžovělá odtrhávám, nebot jsou... celý příspěvek >
Rajčata pro sezónu 2014, 2.11.2013 Obsahuje fotku
Já opět vyseju určitě paprikové rajče. Již několik let po sobě mám úžasnou úrodu jak venku, tak i ve skleníku. Papriky pěstuji pouze ve foliáku, ve skleníku se jim moc nedaří... Už dnes se těším na rokk 2014. Milena
Prosím o posouzení odrůdy jablíčka, 17.10.2013
Děkuji. Potvrdilo se mě, že jsem poznala svoji neznámou odrůdu. Je to s určitostí Dublet... Já jsem velmi spokojená. Ještě jednou díky moc. Milena
Prosím o posouzení odrůdy jablíčka, 17.10.2013 Obsahuje fotku
Velmi-velmi velmi spokojená.Chut po celou dobu konzumace je stálá, vydrží (když je nesníme),tak lehce do dubnaStrom udržuji každoročním průklestem.Nechci mít vysoký vzrůst.Stříkám jarní oleokol, pak proti strupovitosti 1x a nakonec j, jak se zadaří... celý příspěvek >
Prosím o posouzení odrůdy jablíčka, 17.10.2013
Po vašich příspěvcích si myslím, že jsem hledanou odrůdu našla v odrúdě Dublet. Splnuje vše, co je o ní napsáno a v době, kdy jsem ji zakoupila, byla novinkou. Ještě jednou díky Milena
Prosím o posouzení odrůdy jablíčka, 17.10.2013 Obsahuje fotku
Přikládámm další foto. Třeba pomohou. Zatím myslím, že ani jedna odrůda není ta, co pěstuji. Jablka dorůstají i ve shlucích lehce 10-30 dkg. Milena
Jak vyhlíží úroda 2013, 16.10.2013 Obsahuje fotku
Zakoupena pod názvem melodie.také jsem zklamaná a myslím si, že je to nesmysl.omyl se stane asi i ve školkách. Toto jablko ještě nechce do sklepa. Drží se stromu. Buh ví co to tedy pěstuji. Díky za reakci Milena
Jak vyhlíží úroda 2013, 16.10.2013 Obsahuje fotku
Také nechápu, že tato nádhera je melodie.já pěstuji melodii na palmetě a absolutně se nikdy takto nevybarví.přidávám foto ze včerejška..
Prosím o posouzení odrůdy jablíčka, 15.10.2013 Obsahuje fotku
Zakoupen stromek jako bluma, ale ejhle ona to jabloň. Již 10 let plodí hojně, ale doposud neznám odrůdu. Plodí v trsech, klidně i 4 jablka pospolu. Jsou kuželovitá a celkem velká. Zabarvují se až v září a to jen z poloviny plodu. Uvnitř stromu... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika