Příspěvky uživatele - martinez

Je toto žloutenka peckovin ESFY?, 10.6.2014
host - xxx.xxx.183.140 (?) : Jen se zeptám, zda myslíte že i ty broskve a slíva. To potom můžou být i další slivoně, které jsou bezpříznakové. Navíc loni v srpnu, kdy jsem dovezl rostliny z italie se slíva nijak nekroutila... Mám na pozemku 30... celý příspěvek >
Je toto žloutenka peckovin ESFY?, 10.6.2014
uz mam domluveno na SRS analýzu, staví se až budou mít cestu kolem pro vzorek. Je to zdarma.
Je toto žloutenka peckovin ESFY?, 8.6.2014 Obsahuje fotku
omlouvám se, nějak se mi povedlo vyměnit foto meruňky za slívu... tak toto je opravdu vesprima
Je toto žloutenka peckovin ESFY?, 7.6.2014 Obsahuje fotku
Zdravím všechny, mám na meruňce Vesprima (první rok po výsadbě takto zavinuté listy). zimoval jsem ji v nádobě ve skleníku s několika dalšími stromky z Itálie(2 broskve, 2 slivoně, biricoccolo)  v předjaří jsem zkracoval a blbec jsem... celý příspěvek >
Domácí velkoplodá - jak se bráníte Šarce (PPV), 23.11.2013
Vážení, šarka je už dávno tak rozšířená jak na "viditelně" napadených citlivých dřevinách(a může to být i divoká trnka obecná) tak a to je především problém na "bacilonosičích" a to tolerantních dřevinách. Přece nebudete nikoho nutit testoval svoji... celý příspěvek >
Nejlepší slivoně na sušení, 21.9.2013
špatně jsem se vyjádřil s těmi myrobalány-jsou to ty malé žluté a červené co jsou na každé mezi. Nešly od pecky, tak to byla "chirurgie" opravdu jen na pokus jaké budou. Domací švestku máme, ale opravdu ty první plody jsou šarkou tak postižené, že to... celý příspěvek >
Nejlepší slivoně na sušení, 20.9.2013
Dobrý den, máme velmi rádi sušené ovoce, obzvláště švestky. Chtěl bych vysadit nějaké odrůdy co se dobře hodí na sušení a jsou alespoň trochu odolné šarce. Samozřejmě nejlepší je domácí švestka ale šarka řádí a 3/4 plodů jsou znehodnocené. Prosím... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika