Příspěvky uživatele - zahradkar43

Meranie ph, 1.10.2014
Ďakujem za radu určite je to jedna z možností
Meranie ph, 27.9.2014
ďakujem za odpoveď, práve že som použil na meranie papierky ph žlté s priloženou stupnicou 1 - 12 a chovali sa neutrálne ako som na začiatku uviedol. Myslím že najlepšie bude to ochutnanie.Prosím ak to viete o názov toho prístroja.
Meranie ph, 26.9.2014
Zdravím, vie niekdo poradiť čím zmerať ph ovocného kvasu? Lakmusové papieriky nereagujú na kvas ba ani octovú vodu. Ďakujem
Ochrana plodov mandle, 19.8.2014 Obsahuje fotku
Zdravím, po extremnom zničení broskýň chrobákom zlatohlávka nastal další problem a to poškodzovanie plodov mandlí, jadra vyzobáva ďatel pred dozrievaním, mám už 50% zničenej úrody ochranná sieť nepripadá do úvahy - viď foto
Hnojníky (hovnivaly) na broskyniach, 22.7.2014
Ďakujem za príspevok, máte pravdu jedná sa o zlatohlávky. Veľmi ma to prekvapilo lebo to je prvý výskyt tohto chrobáka. Na marhuliach sa neobjavil ale na broskyniach vo veľmi veľkom počte. Vami navrhovanú ochranu z praktickych dôvodov nemôžem... celý příspěvek >
Hnojníky (hovnivaly) na broskyniach, 20.7.2014
V tomto roku mi úrodu nektariniek a broskýň takmer na 60% zlikvidovali chrobáky hnojníky. Doteraz som sa s tak silným výskytom týchto chrobákov na ovocných stromoch. Prosím o informáciu či niekto má podobný problem a ako si s ním poradil.nestretol
Očkování / roubování broskvoní, 1.5.2014
Ja som v auguste 2012 očkoval do marhuľového podpníka broskyňu a na jar 2013 očko dobre vyrašilo a na jeseň som presadil na trvalé stanovište. V 2014 stromček zakvitol a ná cca 4 plody. Robil som tak dva stromčeky len očko broskyne bolo vždy inej... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika