Příspěvky uživatele - Jozef1950

Zelené hnojenie, 12.10.2015 Obsahuje fotku
V tomto roku som na mojej záhrade skúsil pestovať facéliu, ako hlavnú - celoročnú plodinu zeleného hnojenia. Nesplnila však moje očakávania. Očakával som, že po výsiatí na jar, v lete po odkvitnutí ju zmulčujem, ona opäť obrazí a potom ju v jeseni... celý příspěvek >
Hnojenie cesnaku pred jesennou výsadbou, 21.8.2014
Aj keď do termínu jesennej výsadby cesnaku zbýva ešte veľa času, ale je dôležité si premyslieť, ako pripraviť pôdu pred výsadbou a ako ju zásobiť živinami. Je všeobecne známe, že cesnak je rastlinou druhej trate, bez priameho hnojenia maštaľným... celý příspěvek >
Ochrana zemiakov proti fytoftóre zemiakov, 2.6.2014
V dnešnej dobe a súčasnom sortimente sa pri pestovaní zemiakov nevyhneme používaniu chemických prípravkov. Môj názor je, že pokiaľ sa používajú s "rozumom", v predpísaných koncentráciach a cielene (teda nie tak, že použijeme prípravok, ktorý mám... celý příspěvek >
Agzat - predné nesenie náradia, 14.4.2014
Ďakujem za všetky rady a odporúčania. Všetko je už realizované. Nevhodne som naletel predajcovi, ktorý len predával, ale nepoznal využitie. Cenné sú rady skúsených uživateľov, ktorí sú "v obraze", na rozdiel od predajcov.
Agzat - predné nesenie náradia, 13.4.2014
Srdečná vďaka. Skvelá rada skúseného používateľa malotraktora. A ešte by som poprosil, či radličky pripevniť s použitím nastavovacieho telesa, alebo existuje iná možnosť. 
Agzat - predné nesenie náradia, 13.4.2014
VARI systém disponuje možnosťou umiestniť napr. osypovacie radličky pri sadení zemiakov aj pred traktor.  Chcem sa spýtať skúsenejších majiteľov traktorov Agzat, či je možné aj u tohto systému vhodnou úpravou, prípadne dokúpením komponentu,... celý příspěvek >
Úprava malotraktora, 10.11.2013
Vlastním malotraktor Agzat, vybavený motorom Honda GSV 190. Dopočul som sa, že takýto jednoosý malotraktor je možné upaviť na dvojosý. Zaujímal by ma názor ľudí, ktorí majú skúsenosti s takouto úpravou. Touto úpravou sa zjednodušuje a odstraňuje... celý příspěvek >
Páčka plynu - Agzat - Hodna GSV 190, 31.10.2013
Skúsil som páčku plynu vymeniť za rychlopal. Ale som z toho sklamaný. Skúsim niekde zohnať ovládanie plynu pačkou, ktorá sa samovoľne nevracia. A čo sa týka vyjadrení o deformovaných riadidlách a pritlačení obsluhy pri pevne zafixovanej plynovej... celý příspěvek >
Páčka plynu - Agzat - Hodna GSV 190, 8.9.2013
Vážení priatelia, zakúpil som si vyššie uvedený malotraktor. Po niekoľkých hodinách zábehu a po vyoraní zemiakov som si všimol, veľmi nepraktického ovládania páčky plynu. Dokonca ho považujem za nevyhovujúce a veľmi obtiažné palcom ruky, pri každej... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika