Příspěvky uživatele - ka-stef

Rajčata - zhodnocení sezony 2013, 17.9.2013
já sem také spokojená, asi především proto, že mám dva foliáky, takže tam sem sklidila rekordní úrodu, v podstatě už tam téměř vše dozrálo.Rostliny v kýblech taky slušné, ještě seberu co půjde, a už bych nejradši vše ukončila, Převážná část plodů... celý příspěvek >
Patizon Gagat, 17.9.2013
na konzum jsou ideální menší mladé plody, ty přerostlé já už sekám slepicím.Navíc už lepší počasí nebude, taky už to sklidím, co bude, ať je to jaké chce a rostliny vyhodím.Je zima a už vám to stejně moc neporoste...
Jak nejlépe nechat dozrát sklizená rajčata?, 10.9.2013
dělám to podobně, neukládám moc cherry odrůdy, spíš velká rajčata.Co má dojít dojde, pozná se to opravdu podle té lesklé barvy s nažloutlým odstínem, úplně zelené plody bez tohoto nádechu neschovávám, protože dozrávaly dlouho a... celý příspěvek >
Papriky - 2013, 8.9.2013
takovou nadílku sem tedy ještě neviděla.Jinak ty podlouhlé papriky-něco podobné mám taky, ze semen z kupovaných plodů, ale mnohem skromnější keříky...
Papriky - 2013, 5.9.2013
45 plodů na jedné rostlině?...u těch rohů tomu věřím, mívala sem Samaru a tam opravdu ten počet plodů byl obrovský
Sklizeň rajčat 2013, 31.8.2013 Obsahuje fotku
taky posílám fotky-jen malý zlomek z úrody Cuor di Bue...
Kdy sklízíte nedozrálá rajčata?, 26.8.2013
nechávám dozrát vše, co má aspoň nepatrný náznak žloutnutí či červenání.Ty úplně zelené ne.Každý rok to přijde v jinou dobu dle počasí.
Nejtěžší rajče, 25.8.2013
copak je to za odrůdu?
Nejtěžší rajče, 24.8.2013 Obsahuje fotku
tak posílám dvě rajčata Cuor di Bue, jsou největší co mám, ale žádný rekord, jedno 36O, druhé 39O g...
Co je to za druh dýně?, 21.8.2013
vypadá to jako kříženec hokaida
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika