Příspěvky uživatele - chrapu

Rozkvetlé kaly, 20.4.2018
Dobrý den, dostali jsme již rozkvelté kaly v květináči. Kdy je můžu dát ven do záhonku, resp. když teď kvetou co s nimi? Poradite prosím? 
Staré kanadské borůvky, 21.6.2017
Dobrý den, máme cca 20 let staré kanadské borůvky a téměř neplodí. Zjistil jsem asi chybu, že jsou na slunné straně a málo zalévané. Je ještě u takto starých keřů možnost přesazení, zda to má smysl, případně provést nějaký radikální omlazovací řez?... celý příspěvek >
Co místo popínavých růží, 21.4.2015
OK, dobrá, bez ohledu na předešlou diskuzi. Zapomeňme na trny, děti, baloné, hnusný bíly plastový nábytek apod. Co by jste doporučili jako náhradu za popínavé růže na slunné místo k asi 2m vysoké kovové kontrukci. Díky za tipy.
Co místo popínavých růží, 21.4.2015
Stando, nic o mně a mé rodině nevíte, tak si můžete nechat od cesty. Můj dnes šestiletý syn ví o bolesti možná víc než Vy, určitě víc než já. Ale říkám MOŽNÁ, protože Vás neznám.
Co místo popínavých růží, 21.4.2015
Ne Šípkové Růženky to rozhodně nejsou. Že i zkušení zahradníci mohou být jízliví, jsem tedy nečekal. No letos už v nich byl 3-roční s gumovým míčem (kaput) a 6-letý se 14-letým o víkendu odrovnali nový kopačák o víc jak centimetrový trn. No a až... celý příspěvek >
Co místo popínavých růží, 20.4.2015
Dobrý den, chci na zahradě zlikvidovat popínavé růže - hlavně kvůli trnům - malé děti. Jen přemýšlím co místo nich. Slunné místo, konstukce asi 2m vysoká. Přemýšlel jsem o plaménku, ale čím zasínit kořeny? Nasadit před ně něco nízkého, třeba... celý příspěvek >
Tavola Kalinolistá - řízkování nyní, 19.8.2014
Dobrý den, psi mi polámali pár větviček tavoly. Mám je od včerejšího večera nařízkované a ve vodě, má smysl je ještě nyní zkusit zapíchad do země k zakořenění?
Co mezi plot a asfaltovoou cestu?, 22.8.2013
Dobrý den, prosím o radu. Mezi plotem a asfaltovou veřejnou komunikací máme travnatý pás cca 1m široký. Podél cesty je asi 30-40cm uježděné hlíny, když se míjejí auta, to nic, ale pak těch zbylých 60-70cm přemýšlím co tam vysadit, zatím pouze hnusná... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika