Příspěvky uživatele - dejvic

Tvarovaný cypriš, 17.9.2023 Obsahuje fotku
Tvarovaný cypřiš začal rezavět.. při podrobnější prohlídce jsme v korunkách objevili bílé shluky čehosi. Co to, prosím, je? Nějaká houbovitá choroba? A čím cypřiš zachránit? Jakým postřikem? Mnohokrát děkuji za každou radu.
Malé čerpadlo na dešťovou vodu, 7.5.2020
mohl bych poprosit o nejaký typ, já ale konkrétně bych radši nějaké čerpadlo které by trochu tlak dávalo, aby na konci hadice mohl být rozprašovač a mohl jsem zalévat trávník, nemusí to být žádné dělo, ale ted mám Ponorné kalové čerpadlo GS 4000 ale... celý příspěvek >
Řez třešně, 12.4.2020 Obsahuje fotku
Dík vloni zasazená třešeň. Mohl by mi někdo poradit jak zastrihnout pro tvorbu koruny?
Lišejník na rybízu, 10.4.2020 Obsahuje fotku
Je prosím nějaká pomoc takovému napadenému rybízu? Moc děkuji za jakoukoliv radu
Napadena svestka, 30.6.2019 Obsahuje fotku
Prosím poradíte jestli má cenu letos něčím řešit takto napadenou svestku.?
Traktůrek - sekačka ALKO TK800, 8.4.2019
Ahoj všem.  Prosím o radu. Vlastním zahradní traktor AL-KO TK800. Bohužel po zimě jsem ho chtěl rozpohybovat a bohužel nějak se mu nechce. Vložil jsem novou baterii, a po pokusu nastartování pouze se jednou otočí motor a nic. Pokud držím... celý příspěvek >
Jak vymyslet čerpadlo z jímky na dešťovou vodu, 18.6.2018
mám to naplánované na 10m 3/4" a pak 5m 1/2". Tak uvidíme jestlí to pojede.
Jak vymyslet čerpadlo z jímky na dešťovou vodu, 18.6.2018
Chci prozatimně použít kalové čerpadlo na plnění sudů na zahradě. Čerpadlo má výstup 1" a výtlak 6m. Prosím o radu, je možné to zredukovat na tenčí hadici, aniž bych nějak čerpadlu uškodil? Případně na jaký průměr max to zredukovat. Celková délka... celý příspěvek >
Co s tim?, 10.7.2017 Obsahuje fotku
můžete poradit co s tím fialovym neřádem?
Jimka na destovku plus vyuziti, 1.7.2017
Ahoj vsem. Mame u domu jimku na destovku a rad vodu vyuzil pro zahradu. Rad bych na zahrade nejaky kohoutek a pripadne pripravu na auto zavlazovani travniku. Dal by mi nekdo rady co vhodneho na to poridit? Dekuji.
Vlkova chrupka, 28.5.2017
Ahoj zahradníci. Sháním třešeň, kterou znam pod označením "Vlkova chrupka". Nevíte, prosím někdo, kde by se dala sehnat?
Rotavátor, 25.3.2017
Ahoj všem zahradníkům. Sháním nějaký rotavátor na úpravu zahrady po stavbě. Cca 500m2 upravit v průběhu roku. Poradíte mi co za stroj si pořídit, tím nemyslím zase nějaký extra super bomba stroj za hříšný peníz, a naopak zase ne něco s čím budu pořád... celý příspěvek >
Zkraceni, ostrihani orechu, 29.10.2016
Prosim o radu, kdy strihat orech, lupeni jiz opadalo. Dekuji. David
Přísavník, 28.10.2015 Obsahuje fotku
Dobrý den, měl bych dotaz. Máme na zahradě dominantní smrk omotaný přísavníkem. Bohužel už je tak rozrostlý, že už prolezl a usídlil se v koruně. Bohužel nevím zda může smrku nějak uškodit a udusit ho. Případně mohu přísavník někde v polovině stromu... celý příspěvek >
Zahradní nůžky Gardena - problém, 5.4.2015
Všem mnohokráte děkuji za tip. Opravdu tam něco chybí :-(. Dětičky budou muset zítra najít zbytek.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika