Příspěvky uživatele - lexa.elektro

Jahody, nemoc?, 5.7.2020 Obsahuje fotku
nemoc jahody
Co pěstovat ve skleníku, 3.7.2019
Zdravím, na první dojem hloupé téma, ale upřesním.Mám skleník 6x3m s možností vytápění.Na východ těsně sousedím s pozemkem kde jsou vzrostlé staleté lípy, tudíž mě tam jde slunko až po 12 hodině.Po létech pěstování jsem zjistil, že to dopolední... celý příspěvek >
Obrývání, hnojení na podzim, 31.10.2018
zdravím, prosím o radu zdali je vhodné na podzim obrývat a přihnojit ovocné stromy?
Sadbový česnek Havran, 27.9.2018
zdravím, rád bych zkusil sadbový česnek Havran, ale letos ho nemá v nabídce ani p.Kozák.Měl by někdo na prodej cca 2 palice?Děkuji za informaci, A.S.
Vápno do půdy, 9.9.2018
zdravím, co to je vápno s hořčíkem?Jinak děkuji A.S.
Vápno do půdy, 8.9.2018
jsem přesvědčen že mám v půdě málo vápna, na rajčatech, paprikách jsou fleky, podle fotek jste usoudili-malo vápna.Jak ho nejlépe dostanu do půdy?Stačí řádně zarýt dolomit.vápenec na podzim?Děkuji za radu
Zahnívání rajčat a patizonu, 8.7.2018 Obsahuje fotku
zdravím, mám asi stejný problém, ale proč jen na jednom druhu rajčat/asi býčí srdce/
Schnutí listů rajčat, 8.5.2018
Po přesazení z kelímků do půdy u některých rajčat trochu zasychají listy, prosím o radu
Sázení broskví, meruněk, 3.10.2017
zdravím, je vhodné vsadit broskev a merunku na podzim?děkuji za názor
Záhada, 27.7.2017 Obsahuje fotku
zdravím, již druhým rokem se mě vyskytují útvary na zahradě s kterými si opravdu nevím rady, houna to nejsou, to jsem už vyloučil.Hlavně ve trochu svažitém terénu, vypadá to hrozně.
Plíseň - škůdce?, 6.7.2017 Obsahuje fotku
zdravím, nějak se mě nedaří ve skleníku, nevím zdali se jedná o plíseň,ty děravé listy asi škůdce, prosím o radu, děkuji
Rajčata ve skleníku, 2.7.2017 Obsahuje fotku
Dobrý den, mám nějaká rajčata ve skleníku, objevila se mě tato vada, nevím zdali to je plíseň nebo nedostatek vápníku, je to jen asi na dvou druzích, foto
Plíseň na rybízu?, 1.6.2016 Obsahuje fotku
plíseň na rybízu
Vysokotlaký čistič Parkside PHD 150 A1, 25.2.2015
jenže v Lidlu mají nyní model PHD 150 D3
Vysokotlaký čistič Parkside PHD 150 A1, 23.2.2015
přečti si reakce čtenářů na Heurece, samozřejmě ve stejné cenové relaci, moc nadšení nejsou, další věc, když se mě tento za rok rozbije, půjdu ho vrátit, docela to funguje, pokud to nepřejedeš autem
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika