Příspěvky uživatele - pepohlavani

Cydonia oblonga - kdoule, 25.2.2016
edgar valdivias, kuganskaya, aromatnaya (potrebuje dlhe dozrievanie), ale samozrejme je ich urcite viac, mozno niekto vie o dalsich a vie aj, kde by sa dali kupit :-)
Cydonia oblonga - kdoule, 25.2.2016
dobry den, zhanam odrodu ktora nie je trpka a da sa jest priamo. teda odrodu by som vedel, skor by som potreboval poradit kde sa na slovensku alebo v cechach da kupit. dakujem
Poradite s urcenim?, 5.9.2013 Obsahuje fotku
mozte mi prosim poradit aky druh je toto? dakujem
Cudrania tricuspidata, 4.9.2013
rastie aj plodi v mlynanoch
Kiwano, 2.8.2013
dozrie urcite na parapete a vydrzi aj celu zimu. najlepsie podla mna je trhat tie s naoranzovelym lickom, v pohode dozreju a vydrzia dlho. a este niekomu chutia viac tie skor odtrhnute ako prezrete
Amalaki, 2.8.2013
da, ale nie je mrazuvzdorne
Bambusové výhonky, 2.8.2013
bambus presne neviem ale konzumovat sa daju spodne casti palky sirokolistej. kym su biele a krehke, pripomina mi to mozno trosku por. nie chutou ale vzhldom. je to celkom chutne.
Poradite s urcenim?, 2.8.2013
s kalinou je to podobne ako s bazou. tiez by to nik nejedol a my z toho v rodine uz od babkinych cias robime s uspechom dzemy a palenku. aj surove sa co to poje pri priprave. cital som ze z kaliny obecnej sa daju robit dzemy, susi sa podobne ako... celý příspěvek >
Poradite s urcenim?, 1.8.2013
ach, tych kalin ale je... mam ju cestou z prace domov, plody vyzeraju krasne a je ich strasne vela. su aj jedovate kaliny, ci existuju len nejedle?
Poradite s urcenim?, 1.8.2013
viburnum sargentii?
Poradite s urcenim?, 1.8.2013 Obsahuje fotku
pekny den prajem, vedel by mi niekto poradit s urcenim ovocia na obrazkoch? dakujem
Hlosina uzkolista, 12.6.2013 Obsahuje fotku
dobry den, chcem sa opytat ci niekto spracovavate plody hlosiny. mam ich snad milion, su zdrave, v turecku ich jedli susene, podobne ako hrozienka. mam na mysli tie striebristohnede, nie tie cervene. rozmyslal som nad nejakym dzemom alebo niecim... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika