Příspěvky uživatele - emaujc

Nevím co se mi to urodilo, 17.9.2023 Obsahuje fotku
Protože to rostlo mezi okurkami, nevšimla jsem si odlišnosti v listech ani květech, zaregistrovala jsem až zralý plod jak visí z konstrukce záhonu. Pěstováno venku, Oba plody jsou dlouhé 23-24, šířka kolem 7 cm. Děkuji za radu, nevím, jestli to... celý příspěvek >
Nevím co se mi to urodilo, 15.9.2023 Obsahuje fotku
Zdravím všechny zahrádkáře, nasadila jsem sáček okurek salátovek, už nevím jaká odrůda to byla. Toto se mi urodilo mezi okurky. Hned na začátku sběru salátovek, pak už nikdy ne. Toto jsem ještě nikdy neviděla. Už je to utržené měsíc a je to stále... celý příspěvek >
Lavička, 28.2.2018
Pokáceli jsme padesátiletý smrk. Z části kmene jsme nařezali části vysoké asi 45 cm, které mají vždy po 2 ks sloužit jako nohy lavičky. Z další části kmene jsme nařezali kusy asi 1 metr dlouhé, které jsme rozřezali na délku na polovinu a mají sloužit... celý příspěvek >
Vysvětlivky pro naprosté laiky, 27.4.2016
Zakládáme zahradu, chtěli bychom si nasadit asi 6 ks vinné révy. Čím vice příspěvků čtu, tím více tomu nerozumím. Může mi někdo poradit, jakou odrůdu si vybrat, když se jedná o to, abychom si utrhli pár střapců na vlastní zahrádce, ale pěstování... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika