Příspěvky uživatele - brona78

Jarne mraziky 2016, 27.4.2016
Pátek, sobota se ma vyjasnit a mrznout, tak co nezmrzlo do teď, tak v sobotu to zmrzne určitě)-:
Pilatka švestková, 18.4.2016
Jo, cele.ono v tom baleni je jich myslim5 a nestoji to zase tak moc penez.ze severni strany se to nemusi davat.
Pilatka švestková, 18.4.2016 Obsahuje fotku
Postříkal jsem těsně po odkvětu a na dalších stromech kde mám ty lepové desky jsou další vosičky.připojuji foto, snad to někdo pozná:-)
Pilatka švestková, 13.4.2016
Děkuji Jsou tam spíš mouchy, ale je tam i par těch vosicek. Taky tam mam vice odrůd jako pán co tady psal.něco už kvete a neco ještě zdaleka ne.asi budu muset stříkat postupně při odkvetu každé odrůdy
Pilatka švestková, 13.4.2016 Obsahuje fotku
Dobrý den Na švestky jsem navěšel lepové pásky proti pilatkám.dva dny tam nic nebylo a včera se tam nachytalo spoustu mušek.Nevím jestli je to pilatka, ale myslím si, že některé ty dožluta by to mohli být. Potřeboval bych radu, kdy a čím... celý příspěvek >
Kde sehnat malou pálenici, 19.10.2013
Děkuji a kde se dá transformátorový olej sehnat?
Kde sehnat malou pálenici, 19.10.2013
děkuji a když se tam dá voda, tak nevyvře, nebo to se pak dolívá?
Kde sehnat malou pálenici, 19.10.2013
chtěl bych se zeptat, jaký olej se nalévá do dvoupláštového kotle.jeslti stačí nějaký rosltinný, nebo tak.děkuji
Slivon domácí myrobalán, 9.7.2013
hmmmm... asi nikdo neví a mne to tak štve :-)))
Slivon domácí myrobalán, 21.5.2013 Obsahuje fotku
Dobrý den.chtěl bych se zeptat na švestku domácí na myrobalánu.loni na podzim jsem sadil sad asi 70 stromů a švestka domácí na myrobalánu a švestka Wangenhemova a durancia  má nějakou nemoc a chtěl bych vědět co to je a co na to platí za... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika