Příspěvky uživatele - djgas

Filtrace, 12.5.2017
Zdravim, zajimalo by me jaky presne typ poloautomatickeho vysavace pouzivate?take mam Azuro 405... A trochu bujuji s vyberem kryci plachty, bazen mam plne zapusten, uz jsem zkusil i solarni a normal ale k nicemu, potrebuji neco co muze obsluhovat... celý příspěvek >
Dosažení správné teploty v grilu na uhlí, 21.6.2013
A na jaký stupeň otevření obou klapek provozujte gril?
Dosažení správné teploty v grilu na uhlí, 20.6.2013
Zdravím všechny, mám dotaz koupil jsem si gril Weber One touch original 47, startovací komín, knihu o grilování a stále se mi nedaří dosáhnout teploty 250st.,abych mohl udělat pořádné šťavnaté steaky. Popíši postup kterým topím, třeba něco... celý příspěvek >
Ktery Weber vybrat, 19.5.2013
Dekuji za rady, tak jsem udelal kompromis a koupil jsem zlaty stred-One touch original 47, jen trochu bojuji s tplotami, nedari se mi jej rozpalit na vice jak 200st. a po pridani masa klesne teplota na 150-170st. a vic to rozpalit nejde..musim si o... celý příspěvek >
Ktery Weber vybrat, 17.5.2013
Zdravim, potrebuji pomoc s vyberem noveho grilu, jsem.Na 70% rozhodnut pro klasicky gril na drevene uhli, ale nevim kter vbrat zda one touch premium nebo one touch original, rozdil je jen v popelnicich nebo je jeste jin duvod pro dvojnasobnou... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika