Příspěvky uživatele - Radinek

Schnutí jahod, 13.8.2021
Špatně to třeba je, ale nikdy jsem neměl problém.Až teď když jsem koupil z jahodárny sazenice.
Schnutí jahod, 13.8.2021 Obsahuje fotku
Dobrý den, posílám fotku.Podmáčený to není, jahody tam mám 10let, jen na podzim jsem je obměnil.Koupeno 5druhů po 12ks v jahodárně Brozany.
Schnutí jahod, 12.8.2021
Zjistil jsem, že sem tam mi uschne jahoda na záhoně.Nejdříve uvadá a pak celá uschne.Pod 2 jahodami jsem zjistil větší výskyt mravenců, myslíte,že je možné že mravenci zlikvidovali?Tohle jsem nikdy nezažil, tak nevím co s tím.Na podzim jsem sázel... celý příspěvek >
Stříhání kiwi, 28.11.2020 Obsahuje fotku
Dobrý den.Poradí mi někdo jak ostříhat kiwi?hodně to narostlo, je to hodně hustý.Letos skoro nic, loni pár plodů, předloni hafo plodů.Nevím proč neplatí, buď hrozně hustý a plodí jen na nových větvích nebo květy umrzli.Nejraději bych ostříhal, ale... celý příspěvek >
Jitrocel prostřední, 20.4.2018
A co to je?
Jitrocel prostřední, 19.4.2018
Nenapsal jsem to zřetelně?😁
Jitrocel prostřední, 19.4.2018 Obsahuje fotku
Zničím ho Bofixem?
Dýně, 27.8.2017 Obsahuje fotku
Měl jsem namíchaná semínka, vyrostla mi ještě jedna.Jinak jsem sázel Halloween.
Dýně, 27.8.2017 Obsahuje fotku
Co je tohle za dýní?
Sázení nakladaček, 29.4.2016
Ja zase vážu okurky jako hrášek, lépe se to trhá a plíseň to chytá hrozně pozdě, protože okurky neleží na zemi.
Kompresor, 20.9.2015
Mě spíš zajimá vaše zkušenosti s určitým modelem kompresoru, abych nekupoval zbytečně.
Kompresor, 20.9.2015
Vysavač mě nenapadl, ale pro mě by byl užitečnější kompresor.Nemáte někdo určity typ, ktery by na to stačil?
Kompresor, 20.9.2015
Jakým kompresorem vyfukujete potrubí závlahy, aby to v zimě nezmrzlo.
Likvidace řas v bazénu, 22.5.2013
Po použití přípravku na řasy se tyto řasy úplně zničí nebo se jen zamezí výskytu dalších.Po zimě mám dno pokryto zelenou řasou, vysávám,ale nějak neubývají.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika