Příspěvky uživatele - miple

Jílovitá zemina, 19.4.2023
Zdravím. Dá se prosím zkulturnit jílovitá zemina(není to vyloženě jíl) smícháním s kompostem a pískem? Popř jaký písek, žlutý kopaný, nebo bílý říční? A v jakém poměru? Děkuji
Drobné zahradní nářadí, 7.12.2022
Zdravím. Jaké zvolit drobné zahradní nářadí? Lopatka, motyčka, trojzubec, vypichovací rýček a td. Zatím co jsem měl v ruce nějaké to nářadí, hlavně malé rýčky-lopatky, tak nevydržely ani sezonu. Buď se ohla špička, nebo se ohnul až u rukojeti.... celý příspěvek >
Zatravnění střechy, 3.5.2015
Zdravím. Prosím o radu jakou konstrukci a skladbu přístřešku zvolit pro zatravnění. Jedná se o stavbu přístřešku zaříznutého do svahu. Střechu bych chtěl zatravnit. Pouze tráva. Velikost je cca 4x3m. Vzhledem ke špatné přístupnosti bych se chtěl... celý příspěvek >
Pěstitelská pálenice v okolí Berouna - hledám, 10.4.2014
Ne, ne, ne. Vypálí mi jen to moje.
Pěstitelská pálenice v okolí Berouna - hledám, 8.4.2014
Eště že u nás jsou pálenice cca po 10km všude a berou od 50litrů.
Založení záhonu, 8.4.2014
Zkusím tu trávu bez folie.  Dnes budu sekat, tak hned to tam dám.
Založení záhonu, 8.4.2014
To řešení s posekanou trávou mne nenapadlo. Záhon chceme nachystat stejně až na příští rok. Posekané trávy máme hafol, takže není problém. Kdybych to pak ještě přikryl tou folií, bude to mí nějaký efekt?
Založení záhonu, 8.4.2014
Dobrý den. Chci se zeptat jak založit nový záhon na místě kde je normální trávník. Zda přerýt a vyplevelit, nebo mne napadla myšlenka použít černou fólii, trávník posekat a v místech záhonu překrýt černou fólií a nechat až trávník zajde.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika