Příspěvky uživatele - Marek83

Iziagat, 25.7.2020 Obsahuje fotku
Poblázněn příspěvky o červených meruňkách jsem v roce 2018 pořídil Iziagat ze zahradnictví Klivia. Letos poprvě udržela několik plodů. Chuťově i opticky povedená odrůda. Co se mrazuodolnosti květů týče, těžko říct - operoval jsem okolo ní s... celý příspěvek >
Dýně a spol. - hodnocení 2016, 17.10.2016
Zdravím všechny nadšence do dýní. Letos jsem poprvé místo melounů, se kterými v mých 450 m.n.m mám dost rozporuplné výsledky, zkusil vysadit dýně. Vybral jsem si odrůdy Lunga di Napoli, acorn Thelma Sanders a dýni Ibiza. Lunga udělala tři velmi velké... celý příspěvek >
Neznama/e odruda/y, 15.9.2014 Obsahuje fotku
No Nero jsem už předem sám vyloučil kvůli velikosti i tvaru bobulí. Ještě tedy přidávám foto listu a bobule. Asi to opravdu bude ta Kodrjanka. To mě teda štve - Muromec měl být ranější a odolnější, což jsou v mé poloze hlavní kritéria...
Neznama/e odruda/y, 15.9.2014 Obsahuje fotku
Tak bohužel s indetifikací předchozích jsem nepochodil, ale nedá mi to a zkusím se zeptat ještě na tuto révu. Muromec to určitě není, ten by měl mít kulaté bobule a už by měl být zralý. To, co mám, je zatím jen lehce nasládlé. Mohla by to být... celý příspěvek >
Co vaše réva? (2014), 28.7.2014 Obsahuje fotku
U nás je do vybarvování čehokoliv ještě daleko (450m), ale alespoň už se to trochu začalo nalévat.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika