Příspěvky uživatele - French

Zelenina pre prežitie, 26.4.2015
Dobrý den, tady naleznete na konci článku seznam rostlin, zeleniny a jejich délku skladovatelnosti - tedy, zjistíte, co se ještě dá pěstovat a dobře zasytí. Snad Vám to trochu pomůže :)
Cuketa kvete, ale neplodí, 30.6.2014
Nebyla jsem přihlášená, takže příspěvek je ode mne = French
Cuketa kvete, ale neplodí, 30.6.2014 Obsahuje fotku
Dobrý den, pěstuji pravidelně cukety a spousty květů bývá planých, ty se poznají už odmalička, že se vytáhnou a "stopky" květů nejsou široké, takže je rovnou zaštipuji, aby rostlinu zbytečně nevysilovaly prázdným květenstvím. Viz obrázek -... celý příspěvek >
Slimáci, 31.5.2014
Moc děkuji za rychlou odpověď. 
Slimáci, 30.5.2014
Ještě přidávám informaci o jaké granulky se jedná: Zdravá zahrada a Ferramol, u obou mají popis:   - granulovaná návnada proti všem druhům slimáků a plzáků v zahradách. Účinnou látkou je sloučenina železa a fosforu, která se vyskytuje... celý příspěvek >
Slimáci, 30.5.2014
Používáme modré granulky proti slimákům a také chodíme sbírat. Ale teď jsem se dočetla, že i když na obale je napsáno, že neškodí domácím mazlíčkům, tak někteří chovatelé píší, že se pes může otrávit už z jedné granulky. Nemáte o tom někdo víc... celý příspěvek >
Karton na zemi kolem rajčat ve skleníku, 24.5.2014
To je paráda, tak od letoška už jen rajčata s celerem :)
Karton na zemi kolem rajčat ve skleníku, 23.5.2014
Ne kartonem neprorůstá, ale občas se objeví u krajů. Slimáků bylo požehnaně, používám na ně takové modré granulky, nevím z hlavy jak se jmenují, ale od jara je rozhazuji a už je od nich docela pokoj, sem tam nějaký leze, ale není to tak hrozné,... celý příspěvek >
Karton na zemi kolem rajčat ve skleníku, 23.5.2014
My právě venku možnost zahradničení nemáme, máme jen skleník a tak jsem si říkala, že karton dobře drží vodu, tak by mohl být vhodný pro pěstování. S plevelem tady bojujeme pořád, na podzim vyklidím skleník, pokopu, vyplevelím, na jaře nakypřím a... celý příspěvek >
Karton na zemi kolem rajčat ve skleníku, 23.5.2014 Obsahuje fotku
Kartony mám zatížené kameny proti kroucení, neoddělávám je. Když zalévám tak nejdříve na kartony a poté voda stéká k rajčatům. S kartonem mne to napadlo až když už byly sazenice ve skleníku a tak jsem nemohla použít jeden kus, ale musela jsem ho... celý příspěvek >
Karton na zemi kolem rajčat ve skleníku, 23.5.2014
Dobré odpoledne, zkoušel jste někdo použít karton ve skleníku? Já jsem ho letos vyzkoušela, rozložila jsem nastříhané pásy kolem vysazených sazenic rajčat a už teď pozoruji rozdíly. Když jsem pěstovala rajčata bez kartonu, tak byly sazenice... celý příspěvek >
Rajčata pro sezónu 2014, 15.4.2014
Děkuji za odpověď. Já také nehnojím často, jak říkáte vy, také hnojím ze začátku a pak dle návodu, máme hodně jílovitou půdu a špatně v ní něco roste, tak jde vidět, že občasné přihnojení rostlinám prospívá. Cererit dávám k broskvoním a nektarinkám,... celý příspěvek >
Rajčata pro sezónu 2014, 15.4.2014
Nevíte jestli mají hnojiva typu Kristalon nějakou "ochrannou lhůtu" po kterou se plody nemají konzumovat? Asi je to hloupá otázka, ale nikde jsem o tom nic nenašla. Zdravý rozum mi říká, že teoreticky po hnojivu by plod neměl být závadný, ale člověk... celý příspěvek >
Okrasné letničky do truhlíku, prosím, poraďte, 16.3.2014
Děkuji za radu, asi také pravděpodobně vyseji rovnou do truhlíku a pak podle potřeby "roztřídím".
Okrasné letničky do truhlíku, prosím, poraďte, 16.3.2014
Je tam klasické vyobrazení v březnu výsev, ale nepíší nic o pikýrování, nebo jestli tam kde vyseji už mohou rostliny zůstat.
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika