Příspěvky uživatele - Irule

Pěstování dýní 2013, 17.4.2013
děkuji všem za odpovědi, vybrala jsem si druhy Hokkaido, špagetovou dýni a také Delica F1 a máslovou dýni
Pěstování dýní 2013, 16.4.2013
Dobrý den, poradil by mi někdo jak pěstovat dýně?jsem naprostý začátečník.do této doby jsem pěstovala pouze několik let bylinky a rozhodla jsem se, že zkusim i zeleninu. zátím mám jen vsazená semínka ale nevím co dál.vím že se rozsazují po... celý příspěvek >
Čo nové pestovať?, 3.4.2013
Dobrý den, jsem také pro dýně-např.zelený typ hokkaido Delicia F1,nebo černý kořen, ředkev red meat nebo černou.co třeba zkusit asijskou zeleninu... nebo bylinky-citronový nebo pomerančový tymian, jahodovou mátu...?:-)
Kdy a jak rozsadit levanduli?, 3.4.2013
Dobrý den, už bych ji nevyndavala ze země, ikdyž je pravda žeby se jí asi nic nestalo, protože levandule je hroznej plevel.já ji množím tak že ji na podzím ostříhám odkvetlý šlahouny, vyklepu z nich semínka a ty na jaře zasadim. Zasadila jsem je pred... celý příspěvek >
Výběr třešně a višně, 3.4.2013
Dobrý den, prosím o radu ráda bych zasadila na zahradě třešeň a sladkovišeň. Po nastudování hromady článků z toho nejsem nijak moudrá. Ráda bych aby jak třešeň tak višeň byly sladké a ůroda byla postupná(ne oboje najednou). Existují vůbec něaké... celý příspěvek >
Bylinky, 3.4.2013
Dobrý den, sazenice se dají sehnat všude v supermarketu ale jsou dosti malý za tu cenu. Já si je roky pěstuju bylinky ze semínek a až na rozmarýn vždycky všechno krásně vyrostlo:-) Z libeček pěstuji v polostínu a hodně zalévám.vyrostl do výšky... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika