Příspěvky uživatele - 1petr

Obnova trávníku bez herbicidu, 15.8.2018
Chci obnovit zaplevelený trávník v existující zahradě. Správně bych měl použít herbicid a pak zasít. Ale herbicid není zrovna levný a hlavně je kolem záhonů nebezpečný. Takže jsem dospěl k závěru, že trávník zakryju netkanou textilií, nechám to... celý příspěvek >
Ochrana grilu proti počasí, 7.5.2017
Přístřešek bohužel nebude.
Ochrana grilu proti počasí, 7.5.2017
Zdravím, kupuju svůj první gril, konkrétně Outdoorchef P-420 G a chtěl bych se zeptat zkušených grillerů, zda takový gril vydrží venku bez ochrany. Na zimu bych jej možná mohl někde schovat, ale od jara do podzimu by byl na slunci, na větru, na... celý příspěvek >
Angrešt se nedaří, 5.7.2015
Co je to za odrůdu, bohužel nevím. Stromky přivezla dáma, co mi pomáhala se založením zahrady. Tehdy jsem byl takové zahradnické jelito, že mne ani nenapadlo se zeptat 
Angrešt se nedaří, 4.7.2015
Ok, díky všem za reakce. Půdu mám na zahradě špatnou a asi se vyčerpal kompost použitý při výsadbě. Provedu tedy, jak bylo doporučeno. Už se těším na příští rok, snad bude úroda lepší. Ta první úroda byla chuťově opravdu úžasná, francouzská vína se... celý příspěvek >
Angrešt se nedaří, 3.7.2015
Přírůstky jsou letos slabší. Myslel jsem si, že stromek už dosahl své max. velikosti a že to je ok. Takže co? Na podzim zrýt a zapravit hnůj? Bojím se, abych nezničil kořeny, když jsou mělké. Zatím jsem hnojil na jaře nějakým organominerálním... celý příspěvek >
Angrešt se nedaří, 3.7.2015
Padlí ne. Akorát mšice na rybízu, který je poblíž. Po angreštu nejdou, takže to by mělo být ok.
Angrešt se nedaří, 3.7.2015
Obryto nemám, ale jsou zamulčované. Má smysl to rýt, když je tam mulč?
Angrešt se nedaří, 3.7.2015
Střih provádím. Těžko říct, zda správně, ale mám to nastudováno, takže úplně blbě to nebude. Plodů je velmi mnoho, ale malé a nedobré.
Angrešt se nedaří, 3.7.2015
Zasadil jsem angreštové stromky před asi 4 roky. 1. rok - bez úrody 2. rok - velké plody, famózní chuť 3. rok - malé plody, chuť slušná ale nevýjimečná 4. rok - malé plody, nevýrazná chuť nechuť Loni jsem myslel, že plody jsou... celý příspěvek >
Lesklé bílé skvrny na maliníku, 4.8.2014
Oni lozí i vysoko po malinách? No nějakého občas v trávě najdu, na malinách jsem jej nikdy neviděl, ale je to zajímavý tip.
Řez třešně - dvoupatrová koruna, 4.8.2014 Obsahuje fotku
Dobrý den, rád bych se s vámi všemi opět poradil ohledně mé nešťastné třešně Sweet Early. V květnu odstranil spodní patro. U horního patra jsem se nemohl rozhodnout, jak to střihnout, tak jsem rozhodnutí nechal na červen. A to byla chyba, protože... celý příspěvek >
Lesklé bílé skvrny na maliníku, 4.8.2014 Obsahuje fotku
Dobrý den, poraďte prosím někdo, co to mám na malinách a ostužinách. Je to bílý povlak na listech i plodech. Na fotkách to není moc patrné, ale je to lesklé. Něco jako pavučina, ale nemá to vláknovou strukturu, spíše plošnou. Nevím, jestli to... celý příspěvek >
Řez třešně - dvoupatrová koruna, 28.2.2014
To neznám, to funguje jak s těmi zářezy? A je to aplikovatelné i na kmínku?
Řez třešně - dvoupatrová koruna, 25.2.2014
Netvrdím, že potřebuji terminál. Potřebuji zdravý strom, který bude dobře plodit a snad i dobře vypadat. Toť vše Faktem je, že přispěvatelé výše navrhují nový terminál. Budu muset ta doporučení zežvejkat a něco vybrat...
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika