Příspěvky uživatele - jezibaba9

Druh jabloně, prosím určení, 22.10.2016 Obsahuje fotku
Děkuji za typ, taky mě to napadlo a to druhé může být nějaká reneta? Přidám ještě nějaké fotky.
Druh jabloně, prosím určení, 22.10.2016
Dobrý den, vůbec nemáte ani tušení, co by to mohlo být? Příští rok bych vyfotila i květy, letos jsem je ještě nemohla vyfotit.
Druh jabloně, prosím určení, 20.10.2016 Obsahuje fotku
Dobrý den všem, moc prosím o určení odrůd, koupila jsem domek a na zahradě jsou tyto dvě jabloně, ten první druh trpí hodně moniliovou hnilobou a strupovitostí, ten druhý jen minimálně. První má slupku mastnější a hladkou, druhý takovou suchou... celý příspěvek >
Vyhlazení stromů hryzci, 15.10.2016
Je to zoufalé, taky je mám na zahradě.
Bio zelenina bez škůdců v obchodech?, 18.5.2016
To je krása))
Japonská hrušeň, nemoc?, 16.5.2016
Děkuji, a příští rok se bude stříkat s broskvema a hrušněma. Všude se píše, že nashi netrpí nemocema, ale asi to není tak růžové.
Japonská hrušeň, nemoc?, 16.5.2016
Mrazíky byly, to jo ale loni ne a vypadalo to stejně.
Japonská hrušeň, nemoc?, 15.5.2016
Dobrý večer, právě dnes jsem ty suché květy odstranila, celé se to odlouplo a zůstal jen uzavřený nezasažený pahýl, nebo jak to nazvat, nikde dál se to nešíří, když to není spála, která by zasáhla i jabloně a kdouloně a hrušně, co to může být, nechci... celý příspěvek >
Japonská hrušeň, nemoc?, 15.5.2016
Děkuji moc všem, podívám se na to.
Japonská hrušeň, nemoc?, 14.5.2016
A co s tím mám teda dělat? Abych sklízela příští rok.
Japonská hrušeň, nemoc?, 14.5.2016
Když to příští rok postříkám s broskvema, třeba Kuprikolem, pomůže to? Na ty hrušky jsem se hodně těšila a teď z nich nic nemám.
Japonská hrušeň, nemoc?, 14.5.2016 Obsahuje fotku
Dobrý den, mám asi 5leté japonské hrušně 2 odrůd, loni to bylo na jedné, letos na obou takhle dopadly květy, loni nebyly mrazíky a vypadalo to stejně. Celý stromek bohatě kvetl a najednou hnědé a zvadlé květy. Jen na jedné zůstaly 3 malé hrušky, na... celý příspěvek >
Jarne mraziky 2016, 28.4.2016
Frýdek-Místek, kraj města,  jsou omrzlé - meruňky, kiwi, ořešáky, moruše převislá, nějaký angrešt, kapradiny, jedlý kaštan, réva ve foliáku. Švestky celkem vydržely, jabloně v pohodě. jezibaba9.
Kde seženu medvědí česnek?, 19.3.2016
Právě teď je medvědí česnek v nejlepším stádiu pro sklizeň, není moc vysoký, má mladé čisté šťavnaté listy, nejlepší na chleba s pomazánkovým, nebo na špenát.
Papriky 2016, 17.2.2016
Mám stejný problém s plísní, paprik mi vyklíčilo strašně málo, dosela jsem, a zase lezou jen dvě a plíseň.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika