Příspěvky uživatele - sm0lda

5/4 hadice doporuceni, 21.8.2019
fuj to je, o tom zadna, ale ja to cerpam 2x az rok, je to chata a ne rodinny dum, takze si nemyslim, ze by to bylo neco, co by kohokoli poburovalo, navic jsem hned vedle pole, takze cerpam na pole, ale diky za postrehy
5/4 hadice doporuceni, 20.8.2019
no ale treba jsou tam necistoty, ktere tu 3/4 hadici ucpavaji, tomu bych i veril, uz mam vybrano mluvil jsem s panem od Valmon a doporucil mne tento produkt Hadice sací 5/4"/32 mm vnitřní průměr 6001, pry se naleme a drzi tvar, tak to asi... celý příspěvek >
5/4 hadice doporuceni, 20.8.2019 Obsahuje fotku
No prave. VIm, ze je to moje hloupost, ale nechtela se mi kupovat dalsi hadice, protoze mam kramu dost, ale dela mi to problemy, takze se ji stejne nevyhnu. Staci ca 20 - 25m. tzn. jedno klubko. vytlak 10m, cerpani zumpy z bazenu mi to vodu... celý příspěvek >
5/4 hadice doporuceni, 20.8.2019
Na kalovem cerpadle s vystupem 5/4 pouzivam pres redukci hadici 3/4. Dela mne to obcas problemy, proto se ptam, jestli by mi nekdo mohl doporucit od jakeho vyrobce koupit 5/4 hadici, tak aby se nekroutila, nezalamovala atd. nikdy jsem tak velky... celý příspěvek >
Obnova travniku po zime, 1.4.2019 Obsahuje fotku
Ma nekdo zkusenosti s takovym vyhrabovacem? Muze to poslouzit jako nahrada vertikutace nebo je to zbytecne? Zaprahnul bych za traktor a vyhrabal pluse eventuelne potom posbiral do kose. diky
Traktory Starjet, 25.2.2019
diky to jsem potreboval vedet
Traktory Starjet, 15.2.2019
a jakym grifem jste vytahnul ten plechovy tunel? kdysi jsem to jen tak narychlo zkousel, ale neslo mne to. diky
Traktory Starjet, 14.2.2019
ja osobne bych rekl, ze se nic nespojuje, kdyz mne technik traktor dovezl, tak vyndal plechovy tunel (nejakym uchopem - nevim presne jak) trvalo to asi 3 vteriny a naopak vytahnul nejaky kablik odnekud ze zadni casti pod plechovym tunelem, takze si... celý příspěvek >
Traktory Starjet, 11.2.2019
zdravim, nejak vam nerozumim, myslite, kdyz vyradite pojistky pro automaticke zhasnuti motoru pri sekani zpet? no pokud to mate vyrazene spravne, tak se urcite nic nestane, mam to tak a sekam na zpatecku i se zapnutyma nozema
Tchor, kuna, jezevec?, 7.2.2019 Obsahuje fotku
Zdravim vsechny, mam na chate umistenou kameru s IR prisvitem. Dnes ve tri rano me navstivilo nejake zviratko, ktere vypadalo, ze se uplne pomatlo. Bohuzel tady nejde dat video. Tmavy hunaty cerny ocas, svetlejsi telo. Velikostne tak 3x vetsi nez... celý příspěvek >
Sber travy do voziku, 17.1.2019
Co to foto mate nejake?? Dekuji
Traktory Starjet, 14.5.2018
Dobry den a zdravim vsechny uzivatele traktoru Starjetu, rozhodnul jsem se pro koupi jednoho traktoru od teto spolecnosti. Zatim jeste nejsem plne rozhodnut jaky model zda, p2, p4 nebo mirne jety p5. Vim jake jsou mezi traktory technicke... celý příspěvek >
Zahradni krby Věříš, 3.2.2015 Obsahuje fotku
Dobry den, v priloze je nakres i s rozmery.
Penetrace interierove omitky, 18.8.2014
To s tim vapnem myslite vazne? Vapno, penetraci a finalni malirskou barvu? Mne nekro rial, za staci kdyz to 3x natru jen malirskou barvou a melo by to stacit...
3fazova koncovka cerpadla Sigma, 28.7.2014 Obsahuje fotku
Mam stare 3fazove cerpadlo Sigma. S koncovkou, ktera je na obrazku. Potrebuji prodluzovaci kabel, ktery ma stejnou koncovku, ale do sebe nejdou. Jako kdyby ma koncovka mela jeden kolik silnejsi. Na prvni pohled jsou k nerozeznani. Mohu poprosit o... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika