Příspěvky uživatele - kastef

Která odrůda rajčat do skleníku, 13.3.2013
je to jako normální skleník, celý předek se dá srolovat  ,s větráním by neměl být problém.Rajčata pěstuju 15 let, ale jen venku a mívala sem výhradně standartní věci, tedy odrůdy jako Sláva Porýní, Start, nějaká ta cherry rajčátka, občas... celý příspěvek >
Která odrůda rajčat do skleníku, 13.3.2013
no já nevím, chtěla sem tam ty rajčata, na papriky mám foliovou ohrádku, a pěstuju hlavně kozí rohy a ty sou venku taky OK.Okurky mívám krásné i bez skleníku, že nevím co s nimi. Na rajčata chodí venku ob rok plíseň,jde mi o toto, pamatuju že můj... celý příspěvek >
Slechteni semen tykvi (chudou pudou), 12.3.2013
no já nevím, tykve sou rostliny náročné na živiny, co se tím získá-hokaido mini s velkými semeny... k čemu to.Časem by z toho byly miniplody nevalné chuti, možná spíš okrasné.Na chudou půdu sem dávala jen okrasné dýně a to kvůli zaplácnutí místa,... celý příspěvek >
Která odrůda rajčat do skleníku, 12.3.2013
mám různé odrůdy rajčat-pro venkovní pěstování-ovšem poněkud neplánovaně sem koupila větší foliák, tak něco umístím i tady.Speciální odrůdy pro skleník už ovšem kupovat nechci-mám totiž už malé rostlinky asi 12 odrůd, takže,je toho až až... Které... celý příspěvek >
Siamské dvojče - rajče Yellow Gazi Ribbed, 9.3.2013
no moje je podobný, akorát 4 lístky
Siamské dvojče - rajče Yellow Gazi Ribbed, 8.3.2013
no já rostlinu nechá, i proto že mám jen tři sazenice této odrůdy-uvidím, co s toho bude...
Siamské dvojče - rajče Yellow Gazi Ribbed, 8.3.2013
určitě ji nechám, budu sledovat jak roste a dodám foto. Prý to způsobuje nějaká bakterie-semínka jsou kupovaná, osobně sem to nikdy neviděla - na zelenině, jen u pampelišek.
Siamské dvojče - rajče Yellow Gazi Ribbed, 8.3.2013
nikdo se s něčím takovým nesetkal?
11 let stará semínka kozích rohů Mars, 7.3.2013
Semínka sem našla v krabici na půdě, manžel asi před lety "uklízel."Semena mají expiraci 2OO2!!  Jen z legrace sem je nasela před 14 dny a už mám 3 lezoucí rostliny... 
Siamské dvojče - rajče Yellow Gazi Ribbed, 7.3.2013
vyrostla mi rostlinka rajčátka, stonky sou srostené až po děložní lístky, takže jsou 4.Napřed sem myslela, že sou to 2 natěsno rostoucí sazenice. co z toho bude, měli jste to někdy?
Pěstování rajčat 2013, 3.3.2013
tak já mám 75 sazenic, od 12 odrůd... potřebovat ovšem nebudu ani polovinu, něco prodám nebo rozdám taky sem udělala pokus, z malého datlového červ. rajčátka koupeného minulou sobotu sem vybrala pár semen a nasela, už mám pár klíčících... celý příspěvek >
Starší odrůda rajčat - plody červené i žluté s růžky, 21.2.2013
a kde to mají, v zahrádkářských potřebách?
Paprika AMY, 21.2.2013
já dávám vždy po 2
Jaká budete pěstovat rajčata v roce 2013?, 17.2.2013
jejda, toho je, to já sem úplný břídil, měla sem mít původně 6 odrůd, už sem na 12,no nevím,6 mám vyseto, už to vzešlo, jestli dám i ten zbytek, nebo něco až další rok. Jak ste k tomu přišel, a ty křížence... ty čísla a písmena, co to vše... celý příspěvek >
Odrůda rajčete, 17.2.2013
neví někdo jaký typ listu má žlutá tyčková odrůda Taiko, všude jsou na obrázcích vyfocené jen plody.
Další diskuze:  16,  17,  18  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika