Příspěvky uživatele - kastef

Pěstování rajčat 2013, 7.4.2013
ao také dávám zhruba 6Ox6O, jinak k těm odrůdám, jejich chutnosti, barvě,tvarům... nejlíp to vystihuje můj chlap, který mi jeden rok řekl při pojídání rajčat-"nejlepší sou stejně normální tyčková červená rajčátka, a nebo cherry odrůdy... vše ostatní... celý příspěvek >
Pěstování rajčat 2013, 2.4.2013
mám s nimi dobré zkušenosti a nabídka bohatá
Patizon Gagat, 1.4.2013
tak sem ještě podlehla a koupila další balíček semen, ne že bych toho měla málo... tyhle sem viděla prvně, normálně pěstuji pouze bílé patizony.Měla sem i žluté, ale nechutnaly mi, byli drobné, rostlina málo plodila a plody zdaleka chutově... celý příspěvek >
Jaká budete pěstovat rajčata v roce 2013?, 1.4.2013
já pěstuji odjakživa veškeré drobnoplodé odrůdy na více výhonů, skoro jako keř, je s toho mnohem větší výnos.I velkoplodé odrůdy vedu na 2 výhony.
Jaká rajčata pěstujete, 30.3.2013
mě vyklíčily 2 rostlinky ze 3 semínek
Jaká rajčata pěstujete, 30.3.2013
taky mám dvě rostliny ze semínek z rajčátka koupeného v obchodě, jde o soudečkové mini, nevím odrůdu a taky zda jde o keř či tyčkovku.Takže bude překvapení.Semínek sem nasušila asi 7O ks, tak bude, pokud se osvědčí i na další roky.
San Marzano Vesuvio 2, 30.3.2013
tak po několika týdnech se u Marzana objevily dvě neduživé rostlinky, jedna má navíc děložní lístky v obalu semínka, takže to nevím co z toho... no aspoń něco, pak už si nechám semínka svoje, pokud nějaká rostlina vyroste. To špatné klíčení asi... celý příspěvek >
Rajče Albertovské žluté?, 29.3.2013
ono žlutá rajčata celkově podle mne chu´tově zaostávají za červenými, ale já je přesto pěstuju raději, asi proto, že je to něco trochu jiné, než mají lidi běžně.Jinak ono ta nabídka žlutých odrůd odpovídá poptávce, lidi mají zájem víc o čevené,... celý příspěvek >
Rajče Albertovské žluté?, 29.3.2013
to je fakt, výběr nic moc... mám ze žlutých tedy to Albertovské, Yellow G.R.,a z menších Yellow Banana, a různé drobnoplodé žluté odrůdy.Můj manžel velké žluté rajčata moc nejí, tak snad se tím nebudu cpát sama.
Pěstování rajčat 2013, 26.3.2013
kosmonaut Volkov je dosti náchylný k plísni, lepší je mu ve foliáku než venku
Pěstování rajčat 2013, 25.3.2013
proč pak, pouze se napsalo, že to není nic výjimečné, prostě obyčejné červené rajče, nic vzácného, jak píší ale ani vás jistě nezklame... ono sou i různé extra rajčata, různé tvary a barvy, no a pak to plesniví, nezraje,málo plodí... tady aspoń... celý příspěvek >
San Marzano Vesuvio 2, 22.3.2013
tak to je dobře, Býčích srdcí mám dost
San Marzano Vesuvio 2, 21.3.2013
tak nevím... nasela sem semínka této odrůdy, zároveń s druhými odrůdami a nic neroste.Jiné rostliny už jsou venku.Dokonce sem podsela podruhé.Asi je to už ztraceno a sou to špatná semínka.Je to zajímavý, kolikrát seju mnoho let prošlá semena, abych... celý příspěvek >
Jaká budete pěstovat rajčata v roce 2013?, 17.3.2013
to znám, loni sem měla jen 3 odrůdy a stačilo, a letos mělo být 5 a už je 13...ale to už je fakt konečný stav. Albertovské, Perun,Yellow Gazi Ribbed, Yellow Banana, Tumbling Tom Y.,Golden Curant, Stupické,Start, Býčí srdce, San Marzano Vesuvio,... celý příspěvek >
Paprika odr. Severka, 16.3.2013
Najde se někdo, kdo pěstuje tuto odrůdu /kromě Gengelu?/
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika