Příspěvky uživatele - kastef

Sázení rajčat, 21.4.2013
to je zajímavé, jak často je hnojíte a čím.Budu mít přebytky tyčkovek, tak bych to třebas taky zkusila...
Také se nechal někdo napálit?, 21.4.2013
no dřív se ani u nás ty malé sáčky dovnitř nedávaly.Letos sem likvidovala staré semena, a obaly co sem si schovávala, a ty z roku 2OOO -některé semena nebyly spotřebované, byly taky jen tak uvnitř barevných obalů, a třebas rajčata měly obsah 15O... celý příspěvek >
Obří masitá rajčata, 21.4.2013
já vím, mohla,ale už nevím, kam bych je pak dala, mám obavu, že už je přerajčatováno.Je možné, že třebas nevzejdou... ale ponechám to osudu.Přece jen sem si říkala, kdyby sazeničky byly pak menší a začly později plodit a chytla je plíseń a neuzrálo... celý příspěvek >
Obří masitá rajčata, 21.4.2013
pro Mr.Biggg-tak sem to psychicky nezvládla a šoupla sem ještě do kelímků 2 semena Pavlíny a 1 Napoli.Keříky by to ještě mohly zvládnout, i když je později, vždy´t se mnohdy pěstují i s přímých výsevů... párkrát sem měla z přímého výsevu /spíš... celý příspěvek >
Rajče "Skvrnitý říman"?, 21.4.2013
tak už se těším na fotky rostlinek, jak porostou, ve srovnání s originál semeny.
Rajče "Skvrnitý říman"?, 19.4.2013
dík za tip, a dejte vědět, jak dopadly rostliny z vašich semínek.Izoloval jste nějak květy?
Také se nechal někdo napálit?, 19.4.2013
já si před pár lety koupila sáček dýní Goliáš, v něm byly 3 ks semen a z toho jedno zlomené.Od té doby si izoluji za vesnicí na naší louce v hromadě hnoje a kompostu pár rostlin a z těch plodů si vybírám semena co největší množství do zásoby.Na... celý příspěvek >
Rajče "Skvrnitý říman"?, 19.4.2013
tak to je dobrá zpráva, určitě se poohlédnu na rok po semínkách-jen mi ten počet stále jaksi narůstá, kam to budu dávat.nevím...
Patizon Gagat, 19.4.2013
tak to sem ráda, že jsou chutné
Rajče "Skvrnitý říman"?, 18.4.2013
ach jo, samo lepší, a to mi ještě zbylo tak 14O semen na další roky, no snad bude mít někdo ještě něco pozitivního, snad to nemůže být úplně špatné.No ale ty římany když seženu, zkusím,třebas se budou hodit do sušičky, vypadají jako SM.No ty Tiger... celý příspěvek >
Rajče "Skvrnitý říman"?, 18.4.2013
no to je škoda... ale vypadají hezky.No já mám několik sazenic Tiger Tom, ze semen z Gengelu, tak doufám, že to bude poživatelné.Jsou aspo´n trochu odolné proti plísni, nebo extra rané či plodné, snad to má krom vzhledu ještě nějakou pozitivní... celý příspěvek >
Rajče "Skvrnitý říman"?, 18.4.2013
nepěstujete někdo? Našla sem semínka na nějakém webu, v nabídce, už je letos pozdě, ale třebas na rok... vypadá jako San Marzano v barve Tigrella.
Pěstování dýní 2013, 16.4.2013
pokud vím, je řeč o dýních, ne o melounech... já pěstuju dýně Goliáš, to jsou ty velké oranžové-na Heloween, zavaření,milují je naše slepičky, mívala sem i dýně Veltruské, jsou takové středně velké, diskovité,šedokrémové, i narůžovělé se strupovitou... celý příspěvek >
Obří masitá rajčata, 14.4.2013
já bohužel užila taky hodně plísně s keříkovými rajčaty, ale měla sem pouze Titan, rajčata byla velmi chutná, ale dost toho zařvalo.Snažila sem se je trochu vyvazovat, ale i tak, hlavně je ale ožírali slimáci, kterých bylo u nás v posledních... celý příspěvek >
Obří masitá rajčata, 13.4.2013
no zkusím za rok také, když bude keříkové nevadí, chci na po letech oprášit nějaké ty keříky, jestli se podaří.Vy prý také pěstujete keříkové odrůdy, máte nějaké favority i z české produkce? Nebo jen zahraniční?
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika