Příspěvky uživatele - speroure

Kdy zasít semena?, 30.1.2013
Ahoj potřebuji sehnat kelímky na zasetí. Kde je mám sehnat?? Díky
Žlutý meloun - pěstování, 13.1.2013
Skleník vytápěný není ale máme je zatím doma v kuchyni u okna.
Žlutý meloun - pěstování, 11.1.2013 Obsahuje fotku
Ahoj, na začátku nového roku jsme vysely semínka melounu žlutého. Po dvouch týdnech takto klíčí.Jsou to domácí né kupované semínka. Chtěl bych se zeptat jak a hlavně kdy je zasadit?? Řekl bych že rostou před očima . A jak o ně pečovat aby plody... celý příspěvek >
Jakou odrůdu jahod a kde objednat, 10.1.2013
Děkuji že se zajímáte o senga senganu už jsme vybrali a budeme do večera objednávat cca za 1000 kč máme vybrané: jahody-Ostara stále plodící. Zakupujeme tam ještě muškáty, kavyl, kostřava, zl.déšť, vrbu. Proto chci jahody odtuď, je to přece jen... celý příspěvek >
Poraďte jaký skleník, 9.1.2013
Skleník ze zd dolní ůjezd máme taky a po měsíci nám nejspíše kvůli větru zvedl okap ktrý rozbil střešní sklo, ty okapy nejsou moc dobře přidělané :) V podstatě vůbec :(
Jakou odrůdu jahod a kde objednat, 9.1.2013
Pokud máte facebook tak se zkuste zeptat tam, hodně lidí se tam ptá vůči pěstování. Ještě si to rozmyslím, nejspíše teda koupím ty co máte vy :D Ještě je u nich napsáno toto( na stránkách Starkl) ----> Po 2 - 3 letech na jednom stanovišti je půda... celý příspěvek >
Jakou odrůdu jahod a kde objednat, 9.1.2013
Tak jsme vybraly Jahodník- Senda Sengana, nešlo my tam koupit hlavně jahody, kupujem tam i okrasné trávy na budoucí skalku. Snad se jahody po doručení ujmou. Ještě jsem se chtěl zeptat co to je FRIGO- sazenice??? Nejsou to chlazené... celý příspěvek >
Jakou odrůdu jahod a kde objednat, 8.1.2013
To jsem již koukal, chtěl bych přece jen od starkla protože tam toho budeme objednávat víc a ne jen jahod. Např. je v katalogu okrasná tráva, muškáty atd. 
Jakou odrůdu jahod a kde objednat, 8.1.2013
Ahoj, také jsme přemýšlely o koupi jahod. Včera nám přišel katalog Starkl-Jaro. Chtěl jsem se zeptat jaké z těch co prodávají by byli nejlepší?? A pokud jste tam něco kupovali, jak jste byli spokojeni, děkuji.
Skok za skleníkem, 7.1.2013 Obsahuje fotku
Sorry, napsal jsem to blbě měl jsem namysli to jak jsem udělal kompost.Viz foto :D
Choroba rybízu, 7.1.2013
Ještě jsem se chtěl zeptat, kdy ten keř ostříhat?? A hlavně v jakém místě. Ještě máme taky černý rybíz který není obrostlý lišejníkem, má dlouhé šlahouny ale moc neplodí. Sousedi maj také černý rybíz, nestarají se o něj a mají vždy velkou ůrodu. Je... celý příspěvek >
Mech na kompost?, 4.1.2013
Tak už jsem kompost trošku přeházel, hlína došla takže to není čím zasypat, urychlovač už je vylit na kompost. Vespod kde je mech je celkem hodně žížal a už to začíná vypadat jako hlína. :D
Mech na kompost?, 4.1.2013 Obsahuje fotku
Ahoj, myslíte si že bych mohl převrátit kompost dnes?? Koupily jsme dnes urychlovací prášek do kompostu. Myslíte že to tam můžu dát taky teď?? Je to koupený v Tescu. Díky 
Komposter na zahradu cca 1500m2, 31.12.2012 Obsahuje fotku
Já mám postaven z trámů, zevnitř kompostu jsem nabil nopovou folii a natřel kompost barvou pro lepší vzhled, dodal tyče aby se kompost nemohl pohnout a ještě jsem doladil kompost neohoblovanými plotovkami
Mech na kompost?, 30.12.2012
Ano, je to náš první kompost!! Myslíte že to má cenu ještě teď tam dát hlínu, nebo raději až na podzim, až se přestane sekat?? 
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika